Błaszczak kompletnie odleciał. Porównał ofiary Smoleńska z poległymi w Bitwie Warszawskiej

Błaszczak zestrzelenie ukraińskiego samolotu przez Irańczyków porównał z katastrofą smoleńską i nawiązał do Tuska!

Bitwa Warszawska, nazywana „Cudem nad Wisłą”, zadecydowała o zachowaniu niepodległości przez Polskę i powstrzymała sowiecką nawałnicę zmierzającą w kierunku Europy Zachodniej.

 

W czwartek, w kolejną rocznicę bitwy i Święto Wojska Polskiego odbyły się w Ossowie okolicznościowe uroczystości, które zaszczycił swoją obecnością szef MON Mariusz Błaszczak.

Minister zabrał głos, który trudno będzie zapomnieć. Podkreślając heroizm Polaków, jakim musieli się nie raz wykazać w obronie Ojczyzny, mówił o „ludziach, którzy w oficjalnej delegacji, z prezydentem Rzeczpospolitej, prof. Lechem Kaczyńskim, na czele, 9 lat temu udawali się do Katynia by oddać hołd tym, którzy polegli skrytobójczo zamordowani za Polskę”.

 

Jakże niezwykle wiążą się losy obrońców Polski w 1920 roku, tych którzy zostali zamordowani w 1940 roku i tych, którzy oddali swe życie w tragedii smoleńskiej” – przekonywał Mariusz Błaszczak, dodając, że te historie „łączy miłość ojczyzny, oddanie, ofiarność”.

Nie wiem co Błaszczak bierze, ale ma totalny odlot” – czytamy w komentarzu pod artykułem portalu gazeta.pl. „Jak można porównać śmierć z roku 1920 i 1940 ze śmiercią ludzi z rozbitego Tupolewa?” – pyta czytelnik. Okazuje się, że można.

/j/

Źródło: gazeta.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

9
Dodaj komentarz

avatar
8 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
AdalbertWit 254smętekechJabis Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Jacek Doliński
Jacek Doliński

„błaszczaki” – zwroty i sformułowania opisujące skomplikowane problemy w sposób pozbawiający złudzeń co do wiedzy i inteligencji autora (definicja red. Najsztuba).

HerodAntypis
HerodAntypis

Zauważyłem, że dzieci układając puzzle biorą czasem jeden kawałek i metodą prób i błędów próbują go gdzieś dopasować. Identycznie , choć na większą skalę działają dygnitarze z PiS. Wzięli puzelek smoleński i łażą z nim po wszystkich stołach usiłując go wcisnąć gdzie popadnie. Zupełnie bez znaczenia jest to, że obrazek nie ma nic wspólnego ze Smoleńskiem.

Obserwator
Obserwator

Błyszczak znowu błysnął!

Jabis
Jabis

Płaszczakowi … mózg się całkiem spłaszczył. Przez to płaskie czółko. Lizidupstwa dla PREZESU … nigdy nie za wiele.

HerodAntypis
HerodAntypis

Wątpię aby Plaszczak myślał w ten sposób, ale losy tych z 1920, 1940 i z 2010 roku wiążą się jednak ze sobą. Załóżmy, że w 1920 obrońcom by się nie powiodło, to ruscy nie napadliby nas w 1939 bo już by w Polsce byli, nie zamordowaliby oficerów bo nie byłoby polskiej armii a w 2010 nie byłoby sensu lecieć do Smoleńska więc nie byłoby katastrofy, zamachu, miesięcznic, ekshumacji, parówek i tak bez końca. Tych implikacji jest nieskończenie wiele ale jedna podoba mi się szczególnie – prawdopodobnie nie byłoby PiSu ani kleru.

ech
ech

Himalaje ignorancji lub raczej głupoty! I na dodatek wygląda na to, że on jest dumny ze swojej głupoty!

smętek
smętek

1 września również będzie dniem odpowiednim do porównania ofiar smoleńskiego wypadku do wszystkich poległych w bitwach, nie tylko na terenie Polski.

Wit 254
Wit 254

Niech ten paj…c wyjaśni polakom dlaczego nie chcą podać przyczyn katastrofy pod Smoleńskiem. Nic w tej sprawie nie robi podkomisja Macierewicza, milczy prokuratura, która również prowadzi w tej sprawie swoje śledztwo, powód jest oczywisty oni doskonale zdają sobie sprawę, że nie było żadnego zamachu, że przez tyle lat dla swoich celów politycznych zwodzili i oszukiwali polaków

Adalbert
Adalbert

No a jak można przyznać się do kłamstwa i oszustwa ?