Błaszczak przegląda telefon podczas mszy

Za Wałęsę ksiądz się nie pomodli, za „patriotę Macierewicza” - oczywiście

Wprawdzie PiS szybko usunął to zdjęcie z Twittera, ale – jak wiadomo – w internecie nic nie ginie. A na fotografii widać ministra spraw wewnętrznych Mariusza Błaszczaka, który podczas mszy w miesięcznicę katastrofy smoleńskiej wpatruje się w ekran swojego telefonu.

Obok Błaszczaka siedzi minister obrony Antoni Macierewicz, który ma zamknięte oczy. Nie wiadomo, czy tak jest zadumany, czy po prostu… się zdrzemnął.

W internecie opublikowano screeny usuniętej przez PiS fotografii. Komentarzom nie ma końca: – „Macierewicz śpi!”, „No way, Antoni Macierewicz nigdy nie śpi, on czuwa…”, „Antoni Smoleński Macierewicz na pierwszym planie właśnie doznaje kolejnej wizji zamachu…” – to tylko niektóre z wpisów.

https://twitter.com/u_justa/status/929111836649250817

https://twitter.com/Christofnomercy/status/929115835964194816

Zachowanie Błaszczaka też oczywiście zostało skomentowane. Internauci piszą, że łapał pokemony, oglądał mecz, „przyczajał barierki” albo „przy pomocy zaawansowanej technologii zarządzał naszym bezpieczeństwem”.
(Źródło: wp.pl)

bt

Polecamy również

  •  
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

6
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
Polka gorszego sortuZwinkaSenior-71antyuzurpatorsmętek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Maciek123454321
Maciek123454321

Znudził się chłopak, co się dziwicie? Co miesiąc łazić tam, kiedy życie takie jest piękne? Ale Karaluch kazał, to łazi. Sam bym się nudził. Co za różnica, przeglądać internet w pracy, w domu, czy na nudnym posiedzeniu kościelnym?

smętek
smętek

Większość z obecnych w tym kościele nie bardzo wie po co tam przyszła. Kazali się zebrać to jesteśmy. Co to jakaś msza? Oni nawet nie pozorują, że potrafią się kulturalnie zachować.

antyuzurpator
antyuzurpator

Pewnie będzie się tłumaczył, że w telefonie miał pdf z modlitewnikiem.

Senior-71
Senior-71

Przy dłuższym wpatrzeniu się w oryginalne zdjęcia można było dojrzeć fluidy modlitw unoszących się nad głowami modlących się. To dlatego PiS szybko pousuwał oryginały, by internauci nie sprofanowali tego niecodziennego zjawiska.

Zwinka
Zwinka

Śpij spokojnie, ORMO czuwa.

Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu

Oj tam, oj tam. Sprawdzał pewnie, czy nie dostał bezpośredniej wiadomości od Pana Boga.