Błaszczak zamierza powołać pełnomocnika ds. przestrzeni kosmicznej – „No to już po kosmosie, a tyle lat się uchował”

„Murzyn zrobił swoje, Murzyn może odejść” czyli jak Błaszczak ma w nosie żołnierzy, którzy stracili zdrowie na misjach

Mariusz Błaszczak zamierza powołać pełnomocnika ministra obrony narodowej do spraw przestrzeni kosmicznej. Decyzja szefa MON w tej sprawie została opublikowana w Dzienniku Urzędowym MON.

 

Czym się będzie zajmował? – „Zadaniem pełnomocnika będzie opracowywanie stanowiska resortu obrony w sprawach dotyczących wykorzystania przestrzeni kosmicznej na potrzeby poziomu polityczno-wojskowego” – czytamy w komunikacie.

Na pełnomocniku się skończy, bo w planach jest także „powołanie zespołu zadaniowego do spraw operacyjnego wykorzystania przestrzeni kosmicznej”. Zespół będzie organem doradczym pełnomocnika.

 

„Ewakuację szykują… jak nic”; – „A budową statku kosmicznego będą kierować Sasin, Suski i Horała”; – „Na pełnomocnika nie mam pomysłu. Ale na drugiego Polaka w kosmosie kandydat może być tylko jeden – Antoni Macierewicz. Mam wrażenie, że On się tam urodził i rolą polskiego społeczeństwa jest umożliwienie mu powrotu do domu…”;

– „No to już po kosmosie, a tyle lat się uchował” – komentowali internauci.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

10
Dodaj komentarz

avatar
8 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
GrzegorzK-24KrzysztofChermes5354 Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Bart
Bart

Zapewne tłusta pensja. asystenci, kilka służbowych limuzyn. W sam raz, żeby skorumpować kilku posłów Konfederacji

Zbigniew
Zbigniew

Błaszczak! Mia ło em nie używać słów, ale ……. Tyś już całkowicie zamieniłeś łeb na penisa!
.
.

Janik
Janik

We Włoszech takich specjalistów nazywa się testa di cazzo

Marek
Marek

PiS nie ma szczęścia do ministrów obrony narodowej oj nie ma. Antek opowiadał brednie a Błaszczak w ilości wypowiedzianych nie chce być gorszy od Antka i ….”odleciał w kosmos”. Tak wychodzi papugowanie amerykanów którzy powołali siły kosmiczne. Największy sojusznik ameryki tez musi. A że to jest śmieszne a ten co podpisał ta Decyzję zrobił z siebie głupka to szczegół i nie wszyscy go zauważą. W TVPiS będzie to odtrąbione jako ” wiekopomny sukces”. A propaganda będzie ze 3 dni miała powód do podgrzewania nastrojów i bicia piany nad tym sukcesem”. Żołnierze maja hełmy z lat 50 i w ramach modernizacji… Czytaj więcej »

5354
5354

Jeżeli kiedyś nastąpi zmiana władzy (w co wątpię), powinno się całą tą sektę i ich klakierów zapakować do rakiety i wystrzelić na Księżyc.

Grzegorz
Grzegorz

Nastąpi to szybciej niż Ci się wydaje.

Chermes
Chermes

Myślę, że MON najpierw powinien zająć się powołaniem pełnomocnika do spraw Polskich Sił Jadrowych, dowództwa Floty Lotniskowców oraz Admiralicji Atomowych Okrętów Podwodnych a dopiero potem zająć się przestrzenią kosmiczną Powinien to uczynić zaraz już po ukończeniu budowy Kosmodromu Narodowego (im. Lecha Kaczyńskiego), przy konstrukcji którego zapewne da się wykorzystać słynną stępkę promu, ze Szczecina. 🙂

Krzysztof
Krzysztof

pisiory już nawet kombinują jak przenieść Lajkonika do stadniny w Janowie!!

K-24
K-24

IRON SKY.PL

K-24
K-24

Zardzewiałe niebo.