Błaszczak zasadził się na Przystanek Woodstock

Błaszczak zasadził się na Przystanek Woodstock

Mariusz Błaszczak silnie starał się o swoją pozycję. Był nijaki, jest nijaki, a jednak jest rozpoznawalny. Dorobił się pozycji w kabarecie, w „Uchu prezesa” jest najbliżej usadowiony sławnego ucha, a na sali sejmowej nie siada w ławach rządowych, tylko obok prezesa, jako jego podręczny.

Błaszczak jest człowiekiem sukcesu, ogromnego sukcesu. Nie ma żadnych zalet, jego intelekt został precyzyjnie opisany przez Ludwika Dorna – chodzący deficyt intelektualny – a jednak wiele, wiele może. Może na przykład podskoczyć Jerzemu Owsiakowi, pracusiowi, który wiele w życiu zrobił, osiągnął. Owsiak jest zaprzeczeniem Błaszczaka. Owsiak jest duży, Błaszczaka zalet nie widać.

Mimo to Błaszczak snuje wizję, aby zniszczyć jedno z dzieł Owsiaka – Przystanek Woodstock, imprezę, jakich na świecie nie ma. I proszę – nikt Błaszczak ma jakąś „druzgocącą opinię w sprawie festiwalu Woodstock”.
Typowy pisizm. Zakłamać, aby opluskwić. „Deficyt” z podległej mu policji otrzymał jakoby opinię: „To jest bardzo uczciwa opinia, która np. pokazuje, że organizator zaniża liczbę uczestników, aby oszczędzać na ochronie. A więc oszczędza na bezpieczeństwie”.

Jak Błaszczak mówi o uczciwości, to wiemy, że jest odwrotnie. Pokrętność małych ludzi jest przerażająca, chcą utrącić to, co inni wielkim wysiłkiem zrobili. Zniszczyć Woodstock – to jest cel Błaszczaka, dlatego mówi o zaostrzonych kryteriach bezpieczeństwa. Ba, widać, że doszło do nacisków na burmistrza Kostrzyna nad Odrą, gdzie odbywa się festiwal: „Ale oczywiście decyzję w tej sprawie podejmuje burmistrz Kostrzyna nad Odrą. Zdecyduje on, czy ten festiwal może być tak zorganizowany, czy nie” – mówi Błaszczak.

Błaszczak ponadto straszy Niemcami, tym „co się dzieje za naszą zachodnią granicą”. Festiwal Woodstock jest zagrożony przez Błaszczaka. Napisałem, iż Owsiak jest wielki, bo takim jest, a Błaszczak naprzeciwko niego to pchła.

Takich dożyliśmy marnych czasów, ludzie żadni niszczą nasze dzieła, niszczą to, co mamy najlepszego.

Waldemar Mystkowski
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

8
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
3 Thread replies
3 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
bartJacekMaciek123454321Polak27Wiśnia Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Waldemar
Waldemar

Błaszczak gra do końca kadencji. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra do końca świata i jeden dzień dłużej.

Wiśnia
Wiśnia

To jest cecha charakterystyczna ludzi małych i mściwych. Sami nic nie potrafią stworzyć, ale żyją po to aby niszczyć dzieła innych.

Polak27
Polak27

Milioner polityk Owsiak myślał że będzie bezkarnie atakował rząd. Miarka się przebrała.

Jacek
Jacek

To Owsiak organizował pucze? Jeśli tak to jest 129 art. kk., jeśli nie to nie rób tu cyrku.

bart
bart

Te, Polak27 (numerują was tam w tym pisie, czy Polak26 to też ty, tłuku mielony?). Jak cię nikt do swojego domu nie zaprasza, to też tam włazisz i puszczasz bąki? Idź pisać swoje kretynizmy tam, gdzie pasują, na niezalezna albo wpolityce. Tam możesz do woli pokazywać, jaki jesteś głupi.

Maciek123454321
Maciek123454321

Jeszcze trochę, i cię stąd wymieciemy, wypierdku pisuarowy.

Maciek123454321
Maciek123454321

Ciekawym niezmiernie, jak płaszczakowa szmata tłumaczyć się będzie przed sądem. Bo to już nie będzie „ucho prezesa”.

Waldemar
Waldemar

Dodam jeszcze tak przy okazji, że warto zastanowić się przez chwilę nad tym grillowaniem Owsiaka i próbą (bo na razie są to próby) zastopowania Przystanku. Bo z jednej strony rząd Szydło klasyfikuje się jako prawicowo-populistyczny, czemu poza rozmaitymi „plusami” dała ostatnio wyraz pani premier, nie godząc się na „lepszych i gorszych pacjentów” . Choć Bogiem a prawdą na prywatne leczenie ludzie u nas wydali w 2016 roku prawie 40 mld złotych. (!). Niemniej, mimo fantastycznej prywaty w obsadzaniu Misiewiczami, wciąż obowiązuje hasło „służenia Polsce”. Z drugiej strony PiS jakby nie dostrzegał prostego faktu, iż Woodstock to nie Opole Kurskiego, i… Czytaj więcej »