„Bo oni nie umiejo w angielski”

„Bo oni nie umiejo w angielski”

To jeden z wielu komentarzy dotyczących cytowania przez prawicowy portal braci Karnowskich rzekomych wynurzeń Clinta Eastwooda ma temat Świąt Wielkanocnych. „Męskie wyznanie legendy kina. Clint Eastwood na Wielkanoc: „Stałem pod krzyżem, kiedy Jezus mnie zbawił” – tak zatytułowano artykuł umieszczony na stronie 2 kwietnia. Cytowano także życzenia aktora i świąteczne pozdrowienia dla niego od polskich internautów.

Może gdyby osoby pracujące w portalu rzeczywiście lepiej znały angielski, zrozumiałyby proste zdanie umieszczone na rzekomym profilu amerykańskiego aktora: „I AM NOT Clint Eastwood”. Nie sposób tego nie zauważyć, a ponieważ tekst opublikowano 2 kwietnia, nie mamy też do czynienia z ewentualnym żartem primaaprilisowym.

https://twitter.com/MikiWrobelek_/status/980760931113283586

https://twitter.com/Adipol74Adi/status/981189124324495361

Artykuł został oczywiście skomentowany przez internautów. – „Elokwencja i erudycja żurnalistów „wPolityce” znów dały o sobie znać z wielką siłą”; – „Bo oni nie umiejo w angielski”; – „Lub co gorsza. Z podniecenia nie doczytali :)”; – „Żenada jak zawsze na pierwszym miejscu”.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Maciek123454321
Maciek123454321
3 kwietnia 2018 18:57

Bracia Xero „pod natarciem”, czy „nad podtarciem”?

shaq
shaq
4 kwietnia 2018 14:36

Raz na wozie raz w nawozie, ale częściej to drugie – smutno jest być takimi Karnowskimi.

Marcin
Marcin
4 kwietnia 2018 08:02

Jak dobrze że „demokratyczne” media nie popełniają gaf. Ach nie, był przecież amerykański generał, który wspierał polską demokrację…

Maciek123454321
Maciek123454321
4 kwietnia 2018 16:35
Reply to  Marcin

Widzisz, drogi przyjacielu, twoi pupile raz za razem wdeptują w coś śmierdzącego. A to szczodry grosz (nam się należało), a to IPN (czego te żydy chcą od nas), a to śliczny Wąsik bez wąsów, za to w majtkach obcałowujący się z głównym macherem od reprywatyzacji Kubusiem Rudnickim, a w tle „tyła wizji” gdzie nieogolony Ziemkiewcz coś tam plecie do jakiejś babki, a w tle nawalanka komputerowa z migającą flagą nazistowską. potem w internecie objawia się łysy wściekły kretyn wylewający pomyje na czarny protest. A na koniec dudeusz wetujący ustawę, wedle której mieli wykopać Jaruzelskiego i Kiszczak i zerwać pagony ze zwłok. Na 100% za gen. Hermaszewskim wstawił się Rysiu Obatel, W końcu autentyczny zięć. Wreszcie na coś się przydał, obronił teścia. Ustawa drgradacyjna do śmieci, a ustawa o zakazie aborcji na dno szafy. Pisiory opublikują orzeczenie TK (nareszcie). a z KRS-em nijak nie mogą dojść do ładu, bo Pani Gersdorf się postawiła, wykazując jednocześnie, jaki to gniot wysmażył byleJaki z kolegami. A ty zaciskasz zęby i trollujesz, choć tak naprawdę czujesz, ze sensu to nie ma. W końcu ile można się szmacić?