Bogdan Pęk o Unii: „Nie brakuje nekrofilów, zoofilów i innych zboczeńców” (film)

Bogdan Pęk o Unii: „Nie brakuje nekrofilów, zoofilów i innych zboczeńców”

Chociaż w tej kampanii Prawo i Sprawiedliwość oficjalnie mówi o budowaniu wspólnoty, udaje, że jest proeuropejską partią, to wystarczy posłuchać prezesa i wielu innych jego poddanych, żeby usłyszeć jaka jest prawda. A prawda jest całkiem naga. Politycy PiSu mówią o zboczeniach Unii Europejskiej, straszą, że nadchodzą nekrofile i zoofile. Ataki na UE idą różnymi drogami, nieraz całkiem schizofrenicznymi.

Pierwszy hasło rzucił przywódca Jarosław Kaczyński krzycząc „wara od naszych dzieci”, kierował je do środowisk LGBT.  Dalej poszło jak po maśle.

Senator PiS Grzegorz Bierecki i jego słynna już wypowiedź: „Nie ustaniemy, aż nie doprowadzimy do pełnego oczyszczenia Polski z ludzi, którzy nie są godni należeć do naszej wspólnoty narodowej”.

Na spotkaniu w Piotrkowie przemówił Antoni Macierewicz: „To się skończy tak, że za chwileczkę będą próbowali zmuszać księży, do tego, żeby dawali sakrament gejom”.

Jednak mistrzostwo świata należy do Pęka: „A ja wiem, bo byłem w UE co jest w europie zachodniej, tam jest jeszcze drugie dno” mówił pod katyńskim krzyżem w Krakowie, w rocznice smoleńskiej katastrofy, Bogdan Pęk były eurodeputowany PiSu dziś radny Pisu w małopolskim sejmiku – „W ślad za LGBT są następni, tym razem już pełni dewianci. Nie brakuje nekrofilów, zoofilów i innych zboczeńców, którzy mają być tutaj wszczepieni w zdrową tkankę polskiego społeczeństwa”.

Kto wg Pęka jest zdrową a kto chorą tkanką? Internauci komentują: Też byłem wielokrotnie w różnych krajach zachodniej Europy, ale nie widziałem tego, co Pęk. No, ale ja nigdy nie leżałem na korytarzu w pijanym śnie, więc deliryczne wizje Pęka mogły mnie ominąć”.

Internauci przypominają Pękowi zdarzenie, o którym on zapewne wolałby zapomnieć, a dotyczy kompromitującej wpadki alkoholowej posła śpiącego na sejmowym korytarzu w sierpniu 2015 roku: „Jednak alkohol po latach pozostawia przeciąg w głowie. Dziś było słychać skutki nadużywania @BogdanPek”.

A przeciąg hula i hula a zdrowa tkanka leży…

/md/
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

18
Dodaj komentarz

avatar
15 Comment threads
3 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
16 Comment authors
MirandaBartMaciek123454321belfPolka gorszego sortu Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
wladzio
wladzio

Naród zdrowy, choć niektórzy na procentach.

Bart
Bart

I tylko Pękofili w tej UE brakuje… Był głupi, jest i pewnie taki pozostanie. Straszny typ, przez takich na świecie opowiada się Polish jokes.

antymoher
antymoher

taaa,panie Pęk każdy sądzi według siebie.

Leszek
Leszek

Pęk to ponadczasowy i wyjątkowo zasłużony pisak.

Jabis
Jabis

ZSL … PSL … LPR … Forum Polskie i dopiero PIS.

Ryszard
Ryszard

„ponadczasowy i wyjątkowo zasłużony pisak”? Zaczynał w ZSL-u (84), następnie PSL, a dopiero potem PiS. Zawsze ślipił, gdzie stoją konfitury.

Zwinka
Zwinka

O zoofilach mówi zootechnik. Kryptozoofil ?

Andrzej
Andrzej

Od wódki rozum krótki!

PiJar
PiJar

Nekrofilia, zoofilia czy też inne zboczenia? PiSofilia przebija je wszystkie.

Jabis
Jabis

Pijaczyna … zdrową tkanką polskiego społeczeństwa? Śmiać się czy płakać?
P r z y p o m i n a ć … przypominać … przypominać sieroctwu po Kłamczyńskim i Kłamczywieckim. Niech sieroctwo ma.

Ryszard
Ryszard

Że do pis-u lgną ludzie o poglądach rodem ze średniowiecza to jedno, ale że lokują się tam także osobnicy z wyraźną skazą na umyśle to już większa ciekawostka. A największa, że są i tacy, którzy łączą jedno z drugim. Jak były poseł Pęk.

Wojtek
Wojtek

zapomiał pan wspomnieć w tej wyliczance o pedofilach.

Rafal P
Rafal P

Pęk pękł.

marek
marek

A obok nekrofilów i zoofilów widział ….białe myszki.

Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu

Czyżby osobiście przeprowadził badania nad tymi rozmaitymi „filiami”? To by wyjaśniało wyraźnie widoczne zmęczenie tego pana. Gość haruje bez wytchnienia – dla partii i dla idei, oczywiście.

belf
belf

teraz śmiech i teoria spiskowa, a za parę lat będzie jak z Ziemią i Słońcem

Maciek123454321
Maciek123454321

Pęk pękł. A skoro pękł, to pęknięty Pęk strasznie śmierdzi. Nie pękaj, Pęku, bo będzie smród, a Pęk wziął i pękł. No i śmierdzi….. strasznie.

Miranda
Miranda

Pan Bóg skarał Pęka i odebrał mu rozum.