Braun do Gosiewskiej: „Swoim ISTNIENIEM narusza pani powagę Sejmu”. Ta nazwała go „chamem”

Braun z Konfederacji wykluczony z obrad Sejmu

Pisaliśmy dziś o kłótniach Ryszarda Terleckiego z posłami z Konfederacji, którzy nie chcieli założyć maseczek i zachowywać się w bezpieczny sposób.

Nieco później, jak się okazuje, doszło do kolejnej awantury z udziałem posła Konfederacji – tym razem nagannym zachowaniem wykazał się Grzegorz Braun. Polityk chodził po sali sejmowej bez maseczki i podchodził do innych osób.

 

W pewnym momencie zbliżył się do jednej z pracowniczek Sejmu po to, aby dopisać się do listy mówców. Zainterweniowała wtedy wicemarszałek Beata Gosiewska.

Panie pośle Braun, proszę się nie pochylać nad pracownikami, którzy są zmuszeni do kontaktowania się z panem bez maseczki. Proszę nie narażać pracownika na zakażenie, proszę założyć maseczkę albo odejść” – powiedziała polityczka.

Braun, znany z „koronasceptycznych” poglądów, pozostał jednak nieubłagany.

Proszę wykonywać swoje obowiązki. Do pani obowiązków nie należy instruowanie posłów, co do ich położenia na sali” – odrzekł. „Pani swoją obecnością tutaj, narusza powagę wysokiej izby. Pani marszałek Gosiewska narusza pani powagę tej izby swoim istnieniem w tej izbie, swoim tutaj zachowaniem” – dodał.

 

Gosiewska stwierdziła, że pozostawi to „bez komentarza”, bo Braun sam wystawił sobie „laurkę”. Po chwili wykrzyczała też do niego inwektywę: „cham!”.

Zachowanie Brauna zaskoczyło nawet niektórych jego kolegów ze skrajnej prawicy. Jeden z nich krzyknął: „Grzesiu, uspokój się!”, co uchwyciły kamery w Sejmie.

Zostań patronem KODUJ24.PL

/nt/

Źródło: wprost.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kundzia
Kundzia
7 października 2020 18:55

Wreszcie trafił cham na chama.

AntyKaczor
AntyKaczor
7 października 2020 19:48

Ten pan nie jest z mojej bajki. Ponadto jest nadętym bufonem lubiącym gadać trzy po trzy i napawać się swoim głosem.

ewa
ewa
8 października 2020 09:23

takie indywidua mamy w sejmie

Shaq
Shaq
9 października 2020 06:48

Prosi się, żeby w końcu dostać w ten swój paskudny pysk. Koszmarne indywiduum. Kto na takiego głosował?