Brudziński chce, żeby Mosbacher stanęła w obronie… prześladowanych chrześcijan

Wiceprezes PiS prosi i grozi, a Ziobro i jego ludzie twardo stoją przy swoim

Ambasador USA Georgette’a Mosbacher opublikowała w niedzielę list 50 ambasadorów, w którym potępili homofobię i wezwali do szanowania praw człowieka:

Prawa człowieka to nie ideologia – są one uniwersalne (…). Wyrażamy nasze poparcie dla starań związanych z uświadamianiem opinii publicznej na temat problemów dotyczących społeczności lesbijek, gejów, osób biseksualnych, transpłciowych i interseksualnych” – napisali w nim dyplomaci.

 

List został już oprotestowany przez wielu polityków Zjednoczonej Prawicy, w tym Joachima Brudzińskiego. Wiceprezes PiS zabrał głos na Twitterze:

My w Polsce również się zgadzamy. Dlatego z nadzieją czekamy na kolejny list, tym razem w obronie mordowanych chrześcijan, zamykanych w więzieniach działaczy ProLife, wyrzucanych z pracy i prześladowanych ludzi cytujących Biblię, ludzi poddawanych wbrew swej woli eutanazji. Czekamy na Pani głos oraz pozostałych ambasadorów w sprawie agresji i nienawiści przedstawicieli środowisk LGBTI etc. wymierzonych w ludzi, którzy zgodnie z Polską konstytucją uważają, ze małżeństwo to związek mężczyzny i kobiety” – napisał znany ze skrajności polityk.

To jednak nie koniec oryginalnych wpisów Brudzińskiego.

Czekamy na Pani głos w obronie ludzi pracujących w chrześcijańskich poradniach rodzinnych zmuszanych do oddawania sierot do adopcji parom homoseksualnym. Czekamy na głos oburzenia za odmowę obsługi w restauracjach prowadzonych przez aktywistów LGBT+etc. ludziom z krzyżem na piersi” – dodał.

Czekamy na Pani głos oburzenia w związku z wyrzucanymi z pracy stewardesami za noszenie łańcuszka z krzyżykiem, czekamy na potępienie chuliganerii atakującej na ulicach działaczy #ProLife. Czekamy z nadzieją, że 50 ambasadorów nie będzie powtarzało #FakeNews o #lgbtfreezoones” – zakończył.

 

Czy rzeczywiście w Polsce (lub w Europie) ma miejsce prześladowanie chrześcijan? Brudziński nie po raz pierwszy szokuje skrajnymi poglądami – wcześniej pisał m.in. o tym, że „Polska bez LGBT jest najpiękniejsza” oraz walczył z „ideologią LGBT”.

Zostań patronem KODUJ24.PL

/nt/

Źródła: Twitter, wp.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
marian
marian
29 września 2020 06:47

Widać. że temu facetowi już się nigdy nie poprawi, był czubem i nim pozostanie.

Andrzej
Andrzej
29 września 2020 08:06

Bredziński.

AntyKaczor
AntyKaczor
29 września 2020 08:39

To ja elegancko na to… Jojo nie cudzołóż.

Ryszard
Ryszard
29 września 2020 10:08

Biedny, zdrowie psychiczne w totalnej rozsypce.