Brudziński: gdyby nie PiS, w Siedlcach już byłby meczet

Brudziński wydał na paliwo do prywatnego auta prawie 30 tys. zł z sejmowych pieniędzy

Przed nami gorąca politycznie jesień (choć można by powiedzieć, że w zasadzie już się rozpoczęła). Jednym z jej zwiastunów był z pewnością wczorajszy wiec poparcia dla PiS zorganizowany w Siedlcach.

Wodzirejem i zapiewajłą był tam wicemarszałek Sejmu Joachim Brudziński. Wiceprzewodniczący PiS nie przebierał w słowach. – „Chciałbym państwu podziękować za jeszcze jedną rzecz. Za poirytowane głosy gwiazdek i celebrytek znanych z tego, że są znane. Gwiazdek, które marudziły, że nie mogą się nad Bałtykiem spokojnie opalać toples, bo najechało się tam tych wąsatych Januszów, te Grażyny. Dziękuję wam. Gdyby nie wasze głosy, to byśmy nie mogli wysłać nad morze tych dzieciaków w ramach programu 500+, kiedy powstało tak zwane „kaczorowe”. Tak Brudziński określił program 500+, ponieważ – jak stwierdził – wymyślił go Jarosław Kaczyński.

„Gwiazdkom i celebrytom” dostało się także za deklaracje nieoddawania krwi za ojczyznę. – „Te same celebrytki stają na ulicach i krzyczą: „witamy uchodźców”. Chciałoby się powiedzieć: tu są wrota Europy, na ziemi zbroczonej krwią bohaterów. Tutaj decydowały się losy Europy. I oni chcą nas uczyć, co to europejskość?” – demagogicznie pytał Brudziński.

Atakował kanclerz Niemiec Angelę Merkel oraz innych polityków europejskich i mówił o „szaleństwie otwierania szeroko drzwi, witania i obściskiwania przez kanclerz Angelę Merkel uchodźców”. Określił ich mianem „wypasionych 18- i 19-latków rzekomo uciekających przed wojną” i dodał: – „Co to za bohater, który zostawia pod bombami swoich pobratymców, swoje żony, rodziców i ucieka do Europy ze smartfonem, mówiąc, że jemu się należy, jemu się należy tu 2-3 tys. euro, a później gwałci i napastuje kobiety”.

Jakie wnioski wysnuł Brudziński? Gdyby nie rząd PiS i Jarosław Kaczyński, to w Siedlcach byłaby już „działka pod meczet”. – „Siedlce wyglądałyby tak jak miasta południowych Włoch i południowej Francji”. Taka konkluzja nie powinna dziwić, bo to przecież mentor Brudzińskiego mówił o pasożytach i pierwotniakach roznoszonych przez muzułmańskich imigrantów.

Wiec nie mógł się zakończyć inaczej, jak występem czołowego barda PiS Jana Pietrzaka. Frekwencja tak podczas manifestacji, jak i podczas koncertu nie była imponująca. W Siedlcach wiecowało kilkaset osób.
(Źródło: gazeta.pl)

bt

Polecamy również

  •  
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

6
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
pa-koMaciek123454321alikPlus ujemnyZbyszek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Mariola
Mariola

Kocham Włochy, a szczególnie południowe. Są takie klimatyczne: Sorento, Amalfi, Capri… chyba się rozmarzyłam. W zasadzie nie mam nic przeciwko, żeby nasze miasteczka tak wyglądały. Oj maleńki, maleńki rozumek ma ten Brudziński. Plecie głupoty i nawet się nie wstydzi. No tak, ale żeby odczuwać wstyd , trzeba być przyzwoitym człowiekiem.

Zbyszek
Zbyszek

Polacy….

Plus ujemny
Plus ujemny

Panie Brudziński, w okolicy Siedlec są już dwa meczety!!!
Co pan na to!!!

alik
alik

Broni przed meczetem ale po wypłaceniu reparacji siedlce przejda pod Białoruś Szczecin Gdańskgorzów Zielona Góra Wroclaw częśc Śląska do niemiec ,zaolzie i śląsk Cieszynski do Czech czy otym wam mówił tengóral ze Szczecina Wstydzęsie takiego człowieka który reprezentuje mó KOCHANY POLSKI SCZECIN.

Maciek123454321
Maciek123454321

A kto będzie na „Jojo” głosował w Szczecinie?…… Podobnie jak na Sasina w Warszawie. Powiem Wam, że więcej serca miał ten dzwonek, którym Jojo potrząsał w sejmie, jak Karaluch wlazł bez żadnego trybu. Pro prostu serce wyleciało z tego dzwonka.

pa-ko
pa-ko

Za to będą pomniki „kwaka”.