Brudziński o Tusku: „Może Krul UE zanim zbierze i zagłosuje to najpierw się wykąpie i ogoli?”

Brudziński pisze do opozycji, by modliła się do Marksa i Engelsa i Sorosa o to, żeby policja zawsze była tak łagodna jak podczas protestów LGBT

Obóz władzy chwyta się, czego może, żeby obrzydzić wyborcom nowego kandydata opozycji. Przypomnijmy: w środę ogłoszono w końcu datę wyborów prezydenckich 2020 i oficjalnie rozpoczęła się kampania wyborcza.

 

Teraz Rafał Trzaskowski musi w ciągu tygodnia musi zdobyć 100 tysięcy podpisów, aby jego kandydatura była ważna. Gdy więc w środowe popołudnie Donald Tusk zamieścił na Twitterze wpis wspierający wysiłki kandydata („Zbierzemy. Zagłosujemy. Wygramy. Tak jak wtedy. #4czerwca”), Joachim Brudziński poczuł się w obowiązku sypnąć ripostą. W końcu każdy sposób jest dobry, a już możliwość uderzenia w obu polityków opozycji naraz – wyjątkowo kusząca.

Owszem, Donald Tusk – który zazwyczaj w mediach społecznościowych wygląda bardzo korzystnie – na opublikowanym kilka dni temu zdjęciu ze spotkania z Carlo Angrisanem (szefem frakcji EDS) zaprezentował się adekwatnie do czasów epidemicznych: z oznakami zmęczenia, zarostem i rozczochranymi włosami.

 

I do tego właśnie zdjęcia nawiązał Brudziński, komentując optymistyczny tweet Tuska o zbieraniu podpisów tymi słowami: „Może #KrulUE zanim zbierze i zagłosuje to najpierw się wykąpie i ogoli?”.

Miało być „w punkt”, a wyszło infantylnie i bez klasy. Nie omieszkali mu tego wytknąć Internauci. śledzący wpisy Brudzińskiego.  „Czy Pan wystartował w jakimś konkursie na najbardziej żenujący twitt z p. Mazurek?” – padło pytanie. Kolejny z internautów ochoczo podchwycił styl polityka i stwierdził krótko, że „człowiek z chlewa wyjdzie, ale chlew z człowieka nigdy, c’nie Jojo?”.  Joachimowi Brudzińskiemu atak chyba się jednak nie opłacił.

mpm

Źródło: se.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

16
Dodaj komentarz

avatar
11 Comment threads
5 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
14 Comment authors
darooMordazdradzieckaBartmarianmava Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Lehoo
Lehoo

Wykładowca logiki na szczecińskim uniwersytecie, gdzie jojo politologię studiował po dziś dzień nie może sobie darować, że tego hebesa na którejś z poprawek przepuścił

Irena
Irena

Tak to jest ….siedem klas i komunia ….no i te wciąż wyskakujące pryszcze ….. z brudu !!!

Zbyszek
Zbyszek

Krul Brudzińskiego i Prawdziwej Polski zawsze wymuskany….

Irena
Irena

No i wypryszczony …..!!!

Ryszard
Ryszard

Jojcun, ja na miejscu podnóżka najbardziej zaniedbanego faceta w polskiej polityce, byłbym jednak ostrożniejszy z takimi uwagami.

Mariola
Mariola

„NIGDY WIĘCEJ takich ludzi w polskim rządzie.”
Podpisuję się pod tym tekstem i powiem szczerze, to moje największe marzenie. Banda zachłannych prostaków i chamów nami rządzi.
P. S.
To Kaczyński ma zęby?? ( a propos tego zdjęcia powyżej) a to ci niespodzianka

ada
ada

Wstydziłby sie otwierac gębe z taką ruiną,przy takiej emeryturze nie stać go na dentyste

Mordazdradziecka
Mordazdradziecka

Morda i uzebienie jak po nalocie dywanowym 🙂

daroo
daroo

Pewnie „zjadł zęby” na gardzeniu ludźmi 🙂

Irena
Irena

Nawet dentysta nie chce ogladac takiej paszczeki !!!

Andrzej
Andrzej

Żenujące wypociny jakiegoś pseudo inteligenta.Gdy nie starcza intelektu na dyskusję merytoryczną to każdy cham próbuje rzucać argumentami ad personam.

tadek
tadek

moze by sobie brudzinski z prezesem zeby naprawili, na nasz koszt, niech strace.

Leszek
Leszek

To widocznie najnowszy pisowski przekaz dnia. Bądźmy cierpliwi, przed wyborami będzie tylko gorzej. Zawalczymy o to, by pisie zło stopniowo całkiem sczezlo.. Łatwo, niestety, nie będzie …

mava
mava

jojo, podejrzanej proweniencji, wywalony ze szkoly za rozboje, poucza polityka bez pelerynki i kilka klas wyżej…. śmiac się? plakac?

marian
marian

Panie Brudziński – jest pan prymitywnym łotrem i z tego chociażby powodu nie powinien pan ujawniać tego co się panu pod czaszką kołacze. Pan na pewno NIGDY nie zostanie żadnym KRULEM i to jest pewne. Pozdrawiam, niech Pan o siebie zadba!

Bart
Bart

Jojo nie może już sobie pozwolić na to, żeby kraść jak za młodych czasów, ale stara reputacja nie daje mu o sobie zapomnieć. Stąd te menelskie popisy