Brudziński pisze do opozycji, by modliła się do Marksa i Engelsa i Sorosa o to, żeby policja zawsze była tak łagodna jak podczas protestów LGBT

Brudziński pisze do opozycji, by modliła się do Marksa i Engelsa i Sorosa o to, żeby policja zawsze była tak łagodna jak podczas protestów LGBT

Joachim Brudziński zupełnie odleciał i pogrążył się w ultraprawicowym radykalizmie. Opublikował na Twitterze filmik z brutalnej akcji izraelskiej policji wymierzonej w tamtejszych ortodoksyjnych fundamentalistów religijnych.

 

Filmik z działań funkcjonariuszy opatrzył opisem wymierzonym w polską opozycją. „To mówicie lewaczki, że Polska Policja jest agresywna?” – zaczął wypowiedź „Jojo”. „Módlcie się do Marksa i Engelsa i Sorosa aby zawsze taka była” – dodał później. (Zachowaliśmy pisownię oryginalną wpisu Brudzińskiego – przyp. red.).

Brudziński nie ograniczył się jednak do pojedynczego wpisu, bo dodał też filmik z Rosji. „Hej lewaki, zarówno te 50+ wychowane w kulcie ORMO i miłości do ZSRR, jak i ich dzieci i wnukowie. Tutaj macie próbkę jak reagują na agresje przedstawiciela #LGBT putinowskie służby. Módlcie się, żeby waszymi występkami zawsze zajmowała się Polska Policja” – podpisał te wideo bliski przyjaciel prezesa Kaczyńskiego.

 

Posty Brudzińskiego zostały wyśmiane przez internautów (nie bez powodu…). Dygnitarz PiS dodał więc jeszcze jeden żenujący wpis.

Gdyby ktokolwiek z was zechciał powiesić flagę LGBT na meczecie lub synagodze w Paryżu , Brukseli, Londynie, zapewniam was, że szybko zatęsknilibyście za ‘pisowskim reżimem’” – napisał.

Zostań patronem KODUJ24.PL

Porównaniami do Rosji i Izraela przypomniał nam, że Polska od lat dryfuje w stronę zamordyzmu charakterystycznego dla państw Europy Wschodniej i Azji. Tam też traktuje się w taki sposób mniejszości seksualne i opozycję.

Podczas weekendowych protestów, jak zapewniają ich świadkowie, policja wykazała się niezwykłą brutalnością i z użyciem przemocy rozgoniła aktywistów z ruchu LGBT. Niektórzy z nich zostali potem przewiezieni do stołecznych komisariatów, gdzie podobno poddano ich szykanom, obrażano, obmacywano i wyśmiewano.

/nt/

Źródła: Twitter, dziennik.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

16
Dodaj komentarz

avatar
14 Comment threads
2 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
14 Comment authors
AndyMaciek123454321AlikObserwatorSzik Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Andrzej
Andrzej

Taki typ jest wybitnym przedstawiciekem pisdzielców,którzy twierdzą,że Polska jest ostoją wolności a nijaki Du*da pisze do Baćkiżeby nie stosowałprzmocy.K..wa to sie napradę dzieje.Budyń nie był zbyt mocny intelektualnie ale tym razem dał popis wyjątkowego niedorozwoju umysłowego.

marian
marian

P Brudziński! To co jest pod czaszką (chyba Pan wie co to jest czaszka) nazywamy mózgiem i tą częścią człowieka się myśli, niech Pan spróbuje .

Zbyszek
Zbyszek

To teraz jeszcze filmiki z Białorusi może ów Brudziński załączać. Tam, widzę to właśnie w tv, dzielna #PolicjaBialoruska skutecznie walczy z lewactwem. Całkiem jak u nas.

Marek
Marek

Białorus to w ogóle wzór demokracji i udziału obywatelskiego. Towarzysze obywatele w niektórych komisjach wyrobiliśmy już 100% frekwencji, ale nie zrażamy się i głosujemy dalej ku chwale ojczyzny i ciężko pracującego suwerena.

Predator
Predator

Debil brudziński ma pełne gacie strachu, widzi czym się niedługo skończy ten pisowskoprawicowokościelnokomunistyczny reżim. Obraziłaś komunistyczny bękarcie ludzi po 50+ i ich dzieci, którzy walczyli aby takie pojeby genetyczne jak ty mogły żyć w wolnym kraju, módl się teraz żebyś nie spotkał na swojej drodze któregoś z nas, bo spotkanie z zomowcami i ścieżki zdrowia z tamtego okresu to sanatorium w porównaniu z tym gdy się spotkamy.

grześ
grześ

ten młot obraża ludzi wierzących a więc modlących się. Modlić można się tylko do Boga czy ta pusta łepetyna tego nie ogarnia ????

Andy
Andy

On sam jest przecież niewierzący – modli się do kawałka gipsu, drewna czy płótna z farbą.

AntyKaczor
AntyKaczor

Jojo dumał i wydumał.

Kundzia
Kundzia

Jojo twój mózg jest już spęczniały (o ile wogóle go jeszcze masz) a ty też jesteś w wieku 50+.sam byłeś wychowywany w kulcie ORMO i miłości do ZSRR za którą jak widać tak bardzo tęsknisz.Jesteś nędznym gadem omyłkowo nazywanym człowiekiem i przestań bucu obrażać ludzi bo na dobre to ci nie wyjdzie.Za twoim reżimem to napewno nikt nie będzie tęsknił i twój pryncyp cię nie obroni.

Lehoo
Lehoo

Zupełnie nie pojmuję, czemu lansujecie tego tępego chama

Stary Wuj
Stary Wuj

Jojo, każdego wieczoru módl się o łagodne wyroki dla ciebie i kolegów, gdy padnie nierząd Kaczystan i wolne sądy Rzeczypospolitej osądzą wasze czyny sprawiedliwie lecz surowo.

Marek
Marek

Piszcie tak dalej pisuary. Sami eskalujecie konflikt, zobaczymy czy będziecie zadowoleni z efektów.

Szik
Szik

Loretta Kaletta
To taki meńcizna
Który nie rozumie
Kim jest ta kobieta
.
W czym to problem bucu
Aby latać w kiecce?
W obrazie biskupów
W tych koronkach przecie?
.
Wyście nienormalni
Z tym już całym PiS-em
Eskalacja dla was
To jest taki hycel
.
Bo nic nie umiecie
Rozwiązać sensownie
Tylko szydzić, judzić
Toczyć pianę zgodnie
.
Zgodnie z zasadami
Kłamstw Goebbelsa, które
Są manipulacją…
Czy ty to rozumiesz?
.
Kłamać, oszukiwać
I manipulować…
Margot na ten areszt
Zasłużyła dawno?
.
Tak dawno jak Prezes
Za swe łapówkarstwo…
Ale on to księdzu
Dał kopertę białą!
.
Teraz ty Loretta
Powiedz mi najszczerzej
Czemu na Powiślu
Aresztu to dziecię
.
Nie doznało tylko
Policja łapankę
Chciała se urządzać
Na dzieciaki w samo
.
W samo swe istnienie
Policji uderzać?
POLICJA MILICJĄ
A PiS BANDYTERKA!!!

http://polityczek.pl/uncategorised/13486-kaleta-nie-slyszalem-o-zatrzymaniu-margot-w-areszcie-przebywa-mezczyzna

Obserwator
Obserwator

Jojo prostaku- pamiętaj, że żadna władza nie trwa wiecznie- kiedyś trzeba będzie się na prawdę wyspowiadać i to nie przed swoim prezesem, samozwańczym zbawcą Polski!

Alik
Alik

Juz calkiem przy brudInskim zdurnialem!? W szkolach uczyli mnie Marksa Engelsa i Lenina i z ich nauk wynikalo ze Narod bedzie zadowolony kiedy produkty wypracowane przez Narod ,po odliczeniu kosztow dalej, rozdaje sie Narodowi Dlatego nazywano wszystkich ktorzy zrobili rewolucje „ lewakami”!! Jak mam nazywac zatem pana brudzinskiego kaczynskiego pania szydlo i innych, ktorzy tym wlasnie,! Rozdawnictwem i haslami „ mareszcie narod dostaje to co wypracowal””???? Wygrali wybory!!!?

Maciek123454321
Maciek123454321

Sekretarz marynarki z czasów prezydentury Harry’ego Trumana – James Forrestal, byl do tego stopnia opętany teoriami spiskowymi na temat Sowietów, że popadł w obłęd. Wyskoczył z okna w psychiatryku z okrzykiem „Bolszewicy lądują w Nowym Jorku!” I zabił się. „Pan” Brudziński też ma podobnego zajoba na punkcie LGBT? No to moje najszczersze. Świetlana przyszłość przed panem. Psychiatryk i wyskoczenie z okna.