Brutalny atak w centrum Polski! Naćpany degenerat złamał kobiecie oczodół!

Babcia Kasia brała udział w proteście „pamięci ofiar Kościoła”. Postawiono jej zarzuty

Do ataku w wykonaniu narkomana doszło na stołecznym Nowym Świecie. Agresywny bandyta podbiegł do przypadkowej kobiety i zaczął ją okładać pięściami – złamał jej oczodół. Kobieta spacerowała w towarzystwie męża i dziecka.

Napastnik, zaraz po zaatakowaniu kobiety, zaczął uciekać przed warszawiakami. Świadkowie ruszyli z pomocą ofierze i bezskutecznie usiłowali schwytać sprawcę. Degenerat został ujęty dopiero przez funkcjonariuszy policji, którzy znaleźli przy nim woreczki strunowe z tabletkami extazy i suszem konopnym.

Narkoman, według relacji świadków, przed atakiem, zaczepiał przechodniów, publicznie się obnażał, kładł na ulicy i wykrzykiwał przekleństwa.

Zdeprawowany ćpun odpowie teraz za napaść i posiadanie środków narkotycznych. Za popełnione przestępstwa grozi mu nawet do pięciu lat pozbawienia wolności. Napastnik poczeka na wyrok sądu przebywając w areszcie, ponieważ organ ten zdecydował już o jego trzymiesięcznym pobycie za kratami aresztu śledczego.

Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery miejskiego monitoringu. Nagrane na nich ujęcia nie pozostawiają złudzeń i pokazują, że mężczyzna powinien otrzymać najwyższy wymiar kary. Tak brutalny przestępca nie zasługuje na litość.

„Na miejscu poszkodowanej pani postarałbym się o niemałe odszkodowanie od tego narkomana. Przecież mają już zepsute całe wakacje, nie mówiąc o doznanym bólu… I to wszystko na oczach dziecka” – trafnie zauważyła jedna z internautek.

nt

Źródło: wp.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Maciek123454321
Maciek123454321
11 lipca 2020 11:03

Odszkodowanie? Od zdegenerowanego ćpuna? Niech płacą pisiory. W końcu to oni pozabierali pieniądze m.in. organizacjom zajmującym się leczeniem narkomanów.

Krystyna
Krystyna
11 lipca 2020 14:36

A to nie oświecony podwarszawski wyborca Rafała? Pisiory chleją. Ćpią warszawskie elitki.

Zwinka
Zwinka
11 lipca 2020 12:28

Już widzę to ściąganie od niego odszkodowania.

Lehoo
Lehoo
11 lipca 2020 12:30

A to warsiawa jest w centrum Polski ?