Budka do Pereiry z TVP Info: „Pan ma tyle wspólnego z dziennikarstwem co prezes Kaczyński z demokracją”

Samuel Perejra klasyczny  dziennikarz telewizji pisowskiej. Atakuje potem sprawdza

Szef portali TVP Info Samuel Pereira ruszył się zza biurka i powędrował obserwować rejestrację komitetu wyborczego Rafała Trzaskowskiego. – „Pali się grunt pod nogami TVPiS. Agresywne TVP Info i „pies gończy” Pereira w natarciu. Ty bynajmniej nie chodzi o dziennikarstwo, nie wspominając o klasie. Premii chyba nie będzie” – napisał na Twitterze Robert Hojda i opublikował krótki filmik.

 

Na nagraniu widać m.in. dyskusję Pereiry z Borysem Budką. – „Pan ma tyle wspólnego z dziennikarstwem co prezes Kaczyński z demokracją” – powiedział lider PO do szefa portalu TVP Info.

– „Gwiazda dziennikarstwa za 2 mld zł. Żal patrzeć”; – „Oj, jak cieniutko piskał ten portugalski sierota. A taki gieroj na własnym podwórku w szczujni”; – „Musi być naprawdę źle, Kurski wysłał największego hejtera tvpis na odcinek kampanii Trzaskowskiego”;

 

– „Cały czas należy głośno przypominać, ile rocznie biorą pisowscy propagandyści z TVP i dodawać, że to z pieniędzy podatników. Za każdym razem powinien też to przypominać kandydat przez nich atakowany. Do tego dodawać, ile biorą Horała z zarządem za pilnowanie pustej łąki w Baranowie” – komentowali internauci.

Jeden z nich natomiast przypomniał: – Pereira coś cieniutko. Chyba pozostanie już tylko TikTok”. A o jego występach pisaliśmy w artykulePereira pozazdrościł Dudzie? – „Można to odzobaczyć? TikTok guy”.

Pereira oczywiście przedstawił swoją wersję i zmontowane odpowiednio nagranie opublikował na Twitterze. Twierdził, że utrudniano mu pracę, a – jego zdaniem – „zachowanie polityków PO było skandaliczne”.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
HerodAntypis
HerodAntypis
4 czerwca 2020 18:41

Brawo Budka! Jeden cios i dwa nokauty. Przybłęda cyrkowa na dechach ale zgred jeszcze przytomny – nikt nie odważy się go poinformować, że dostał zdalnego strzała.

Edward
Edward
4 czerwca 2020 23:46

Oj ten budka, czy piwo nie pomieszało mu aby umysłu? . A jeśli chodzi o pieniądze to przypomnijcie mi ile lis inkasował za każdy odcinek w tvp. I jak sięgnąć głęboko w archiwum to zawsze było bicie czołem przed potęgą popsl. A ilu lisopodobnych pracowało wtedy w tvp? Ach bo bym zapomniał, czyla była tv regionalna? Czy aby nie psl? Niestety odkąd pamiętam Budka zawsze pragnął dorównać pinokiowi w kłamstwach a tvp nigdy bie mogła się odciąć od polityków. Tak z lewa jak i z prawa oraz środka. Tak więc przygadał kocioł garnkowi.

Bart
Bart
5 czerwca 2020 07:21

Będą nasyłać takich palantów, bo myślą, że są tacy mądrzy. A Pereira to pewnie ma siebie za supercwaniaka. Ładnie oberwał… Brawo Borys Budka, tak trzeba traktować poszczekujących smarkaczy z PiS-TV i innych Pis-mendiów