Budka namawia Tuska do pracy w polskiej polityce na pełny etat

Budka namawia Tuska do pracy w polskiej polityce na pełny etat

Głośno ostatnio zrobiło się wokół osoby Donalda Tuska i kwestii jego ewentualnego powrotu do bieżącej krajowej polityki. Fotel przewodniczącego PO jest obsadzony przez Borysa Budkę. W jakiej więc formule miałby funkcjonować Tusk po powrocie?

 

Sejmowi dziennikarze zapytali urzędującego szefa PO czy rozważa rezygnację z pełnionej funkcji? „Pojawiają się takie różne scenariusze. Ja raz jeszcze podkreślam, że jedyny wariant, który biorę pod uwagę, to wzmacnianie Platformy Obywatelskiej” – odpowiedział Budka.

Następnie dodał, że odbył wiele bardzo dobrych rozmów z Tuskiem. „I wszystko wskazuje na to, że uda mi się przekonać byłego przewodniczącego partii do jego bardzo mocnego zaangażowania się na polskiej scenie politycznej i żeby to było zaangażowanie na pełen etat” – czytamy na rmf24.pl

 

Budka zapowiedział także, że jeszcze przed wakacjami (!!!) staniemy się świadkami specjalnego wydarzenia i prezentacji specjalnej formuły współpracy, która to formuła może spowodować bardzo duże zaskoczenie.

Ratujmy Koduj24.pl - Zrzutka.pl

 

Jeżeli coś tak istnego, jak zapowiada przewodniczący PO, ma się stać przed wakacjami to zaczynam się zastanawiać czy wszyscy liczymy wakacje od tego samego momentu. Zgodnie z naszymi kalkulacjami wakacje są tuż tuż…., chyba, że sprawa dotyczy przyszłego roku..

/as/

Źródło: rmf24.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Stanisław
Stanisław
23 czerwca 2021 19:08

Namawia, no, no.