Bugała po dwóch dniach odeszła z Orlenu

Bugała po dwóch dniach odeszła z Orlenu

A jeszcze w piątek rano Ewa Bugała umieściła na Twitterze wpis, o którym więcej w naszym artykule pt. „Działania mające na celu podważenie moich kompetencji spotkają się z reakcją prawników”.
Kilka godzin później próbowała łagodzić jego wymowę. – „Mój poprzedni wpis rzeczywiście mógł zabrzmieć zbyt mocno, ale chodziło o pojawiające się groźby i oszczerstwa pod moim adresem. Kompetencje natomiast potwierdzi moja praca. Proszę zatem Państwa o szansę i czas, żebym mogła się na niej skupić. Do usłyszenia niebawem!”.

Słowa „dotrzymała”, bo w ten sam piątek, ale wieczorem – dała o sobie znać. W kolejnym wpisie Bugała poinformowała o swojej rezygnacji. – „Spotkała mnie bezprecedensowa, brutalna fala hejtu i niesprawiedliwych ataków. Dlatego podjęłam decyzję o rezygnacji z pracy w PKN Orlen. Oczywiście rezygnuję też z wszelkich przysługujących mi odpraw. Do zobaczenia”. Trochę się teraz obawiamy tego „do zobaczenia”, bo aż strach pomyśleć, co to może oznaczać…

Według informacji Faktu, Bugała została „poproszona” o odejście. Jej nominacja wzbudziła kontrowersje nawet na prawicy. 29-letnia Bugała – jak dotąd – znana jest głównie z przygotowywania tendencyjnych materiałów do „Wiadomości” TVP. Wielu komentatorów wytykało jej manipulowanie faktami. To w jej programie wyświetlił się słynny pasek TVP Info: „Obrońcy pedofilów i alimenciarzy twarzami oporu przeciwko reformie sądownictwa”.

bt

Źródło: fakt.pl

Polecamy również

  •  
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

4
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
GustawAnna Eerwinekmagdalena Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
magdalena
magdalena

Aby sprzyjać pisiorom trzeba mieć grubą skórę, dobrze że tuba piswiadomości sama zrezygnowała. Co nam pozostało? Krytyka i ironia, trzeba piętnować pisowskich lizusów co za wierność otrzymują posady za grubą kasę.

erwinek
erwinek

Oczywiście rezygnuję też z wszelkich przysługujących mi odpraw. lUDZIE JAKA LUDZKA PANI ZREZYGNOWAŁA Z ODPRAW BRAWO

Anna E
Anna E

Taaaak…A przecież się napracowała :). Ale czy naprawdę przysługują odprawy po zatrudnieniu trwającym dwa dni?

Gustaw
Gustaw

W PiS wszystko jest możliwe