Buty i arogancji Terleckiego ciąg dalszy – „Poczta Polska by dobrze zarobiła” na wyborach korespondencyjnych!

Buty i arogancji Terleckiego ciąg dalszy – „Poczta Polska by dobrze zarobiła” na wyborach korespondencyjnych!

– „To są sprawy techniczne, które zostałyby przygotowane. No jest jeszcze 40 dni. Odpowiednie służby się wypowiadały na ten temat. Pytaliśmy Pocztę Polską, policję, Ministerstwo Zdrowia. Poczta by na tym dobrze zarobiła, więc pewnie byłaby zainteresowana” – to odpowiedź Ryszarda Terleckiego na pytanie dziennikarzy, jak PiS wyobraża sobie głosowanie korespondencyjne dla wszystkich wyborców.

 

Przypomnijmy, że w piątek Sejm ma się zająć kolejną wrzutką PiS, dotyczącą wyborów 10 maja. W złożonym przez partię rządzącą projekcie zmian ordynacji wyborczej zapisano, że możliwe byłoby głosowanie korespondencyjne dla wszystkich.

Terlecki stwierdził także, że jeżeli Senat nie poprze tego projektu PiS, to w życie wejdzie przegłosowane rozwiązanie. Chodzi o obowiązującą już tzw. tarczę antykryzysową, do której PiS wrzucił przepis o głosowaniu korespondencyjnym dla osób po 60. roku życia oraz objętych kwarantanną.

 

Wcześniej na Twitterze Terlecki też zabłysnął. – Opozycja szaleje byle odwlec widmo klęski. Uruchomiono medialny walec, celebrytów, emerytowane autorytety. Nadzieja, na wymianę Kidawy na Tuska, Biedronia na Zandberga, a Kosiniaka na jego żonę, mobilizuje liberalny światek. Hasło: prawdziwi demokraci za likwidacją demokracji” – napisał szef klubu PiS.

„Wy już ponieśliście klęskę. Tego co robicie nie da się już obronić ani przerzucić winy na opozycję czy Tuska. Po raz kolejny na klęsce i tragedii ludzi próbujecie utrzymać władzę. Ktoś kto próbuje wprowadzić komisarzy wojskowych pisze o demokracji. Hipokryta”; – „Panie, rozpieprzyliście budżet, zrobiliście z Polski ruinę, odstawiliście kraj na margines, więc lepiej zamilcz pan. Pakietami wyborczymi możecie się podetrzeć i ogłosić Dudę zwycięzcą. Zresztą nie dziwi, że macie tylko tego kandydata”;

– „Ty tu sobie wypisujesz bzdury, a przed chwilą wasza gówniana partia uwaliła masę potrzebnych dla Polaków poprawek do tej pseudotarczy. Z dnia na dzień wzrost zachorowań rośnie. Zabraniacie wchodzić do sklepów bez rękawiczek gdy nikt nie ma rękawiczek. Gratuluję poczucia humoru!” – pisali oburzeni internauci.

bt

Źródło: TVN24, Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

13
Dodaj komentarz

avatar
11 Comment threads
2 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
13 Comment authors
skandalZorkaTolaModraszekChermes Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Zbyszek
Zbyszek

To nie buta. To jest głupota spowodowana brakiem duzej czesci komorek mózgowych.

Hipokrates
Hipokrates

Czego oczekiwać po ex-hippisie ksywka „Pies”, wąchającego na potęgę klej w celu odurzenia, co doprowadziło do destrukcji struktur mózgu…..
Przecież kiedy za młodu spowodował podpaleniemieszkaniaznajomyvh, kbserwacja psychiatryczna wykazała właśnietskidefekt!

Dociekliwy
Dociekliwy

To nie „walec” tylko „wał” i nie „medialny” tyko „Terlecki”

Zwinka
Zwinka

To wszystko wygląda na CELOWE i ŚWIADOME doprowadzanie ludzi do takiej irytacji, że nie wytrzymają i …dadzą łobuzom pretekst do tego, o czym zapewne kacyk marzy już od dawna.

Brakslow
Brakslow

Ja mam nadzieję ze są mądrzy ludzie którzy nie wezmą w tym udziału!!!

Ewa
Ewa

za dużo narkotyków panie Terlecki mózg panu już się spłaszczył

Iwona
Iwona

Jaki mózg. Najpierw musiałby go mieć

Rafał P
Rafał P

A może Duduś się sam wybierze? JEDNOGŁOŚNIE.

Chermes
Chermes

Wybory powinien też poprzeć kler. W końcu dzięki nim biedujący obecnie „epidiaskop” sporo zarobi na pogrzebach.

Modraszek
Modraszek

W Krakowie listonosz „przeniósł” blisko 70 osób na kwarantannę, teraz pewnie trwa szukanie adresatów przesyłek, które roznosił.

Tola
Tola

A może to DEMENCJA ? się kłania ?!

Zorka
Zorka

My po prostu nie chcemy tak głosować. O tym panu nie będę się wypowiadać. Nie zasługuje na najmniejszą uwagę z naszej strony. Powietrze, sio

skandal
skandal

Rząd powinien ruszyć z ogólnopolskim programem kopania a potem zasypywania rowów. Czym kto może. Byśmy świat zadziwili a dołującą gospodarkę pobudzili. Pisowskie Perpetum Mobile