Była radna PiS, która pisała o „ogoleniu na łyso” posłanki PO została… doradcą wojewody!

Była radna PiS, która pisała o „ogoleniu na łyso” posłanki PO została… doradcą wojewody!

„Pani Kołakowska, która nawoływała do przemocy wobec posłanki Agnieszki Pomaskiej, która mówiła, że „trzeba to coś złapać i ogolić na łyso” dziś jest doradcą wojewody pomorskiego, którego nadzoruje Joachim Brudziński. Tak oto PiS walczy z mową nienawiści” – napisał na Twitterze poseł PO Cezary Tomczyk. Opisywaliśmy proces w sprawie tego nawoływania w artykule „Radna PiS Kołakowska musi przeprosić Pomaską za wpis „Trzeba to coś złapać i ogolić na łyso”.

Anna Kołakowska już nie jest radną PiS, ale – jak widać – partia o niej nie zapomniała. Oto zasiadła w Radzie Konsultacyjnej ds. działaczy opozycji antykomunistycznej oraz osób represjonowanych z powodów politycznych przy wojewodzie pomorskim”.

A wojewodą jest Dariusz Drelich, który z kolei po sierpniowej nawałnicy w sierpniu 2017 r. „zasłynął” stwierdzeniem, że „do zbierania gałęzi, do zamiatania liści nie będziemy wzywać wojska”. Opisywaliśmy to w artykule „Zamiast podać się do dymisji, Drelich znalazł „kozła ofiarnego”.

bt

Źródło: wp.pl

 

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
ZwinkaantyuzurpatorPiJar Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
PiJar
PiJar

Teraz będzie golić na większą skalę, hurtowo. Urząd wojewódzki otwiera szersze możliwości. W goleniu kasy również.

antyuzurpator
antyuzurpator

Nie ma to jak wypróbowane kadry, zahartowane w zwalczaniu działaczy opozycji. W sam raz do takiej rady. To jak piotrowicz w tzw. „komisji sprawiedliwości”.

Zwinka
Zwinka

No to bidula będzie teraz musiała z urzędu zająć się represjonowaniem opozycjonistki Agnieszki Pomaskiej. Ależ los potrafi być złośliwy !