Była szefowa kancelarii Dudy Sadurska w radzie nadzorczej Pekao S.A. – „Wszechstronnie utalentowana kobieta!”

Była szefowa kancelarii Dudy Sadurska w radzie nadzorczej Pekao S.A. – „Wszechstronnie utalentowana kobieta!”

Małgorzata Sadurska, kiedyś szefowa kancelarii Andrzeja Dudy, została powołana do rady nadzorczej banku Pekao S.A. Został on „spolonizowany” przez PiS w 2017 r.

 

Poinformowano o tym na Twitterze banku: – „ZWZ Pekao powołało dziś członków RN Banku na nową kadencję. W składzie: dr hab. Beata Kozłowska-Chyła, Sabina Bigos-Jaworowska, Joanna Dynysiuk, Marcin Eckert, Justyna Głębikowska-Michalak, dr Stanisław Ryszard Kaczoruk, Michał Kaszyński, Marian Majcher oraz Małgorzata Sadurska”.

Przypomnijmy, że była szefowa kancelarii Dudy w lipcu 2017 r. zasiadła w fotelu wiceprezesa PZU. Pisaliśmy o tym w artykule „Sadurska w zarządzie PZU, bo zna program PiS”.

 

„Wszechstronnie utalentowana kobieta!”; – „Ech ta Małgosia. Zaraz będzie jak Oleksy. „Wszędzie mnie potrzebują”; – „Zasłynęła kiedyś z wypowiedzi, że decydowanie przez ludzi o tym, jak wydają swoje pieniądze, to absurd. Ciekawe z punktu widzenia RN banku…”;

„Wyłazicie ze skóry, aby sprowokować mnie do likwidacji konta w waszym banku. Sadurska. Czemu nie Misiewicz?” – komentowali internauci.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Bogdan Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Bogdan
Bogdan

Na tym polega budowa panstwa mafijnego („Gangi Nowego Jorku” film 2002 r.), gdzie sady, policja, media sa kontrolowane przez panstwo. Prowizje od kontraktow (np. umowa na na 20 lat do 2042 r. na zakup gazu LNG z USA, zakup F35, zakup maseczek i respiratorow itp) , czesci wynagrodzenia (np w Spolkach Skarbu Panstwa) sa wplacane na konta mafii dla budowania wplywow i prowadzenia kompanii wyborczych (panstwowych i lokalnych).