Były sekretarz KC PZPR wytyka Katarzynie Lubnauer związki z PRL

Były sekretarz KC PZPR wytyka Katarzynie Lubnauer związki z PRL

Według prawicowego obecnie publicysty Marka Króla, nowo wybrana przewodnicząca Nowoczesnej Katarzyna Lubnauer jest „klasycznym wytworem PRL”. Prześledził jej życiorys i stwierdził, że jej rodzice pracowali w Komitecie Wojewódzkim PZPR, a ona sama „terminowała w Unii Wolności, Unii Demokratycznej, ma poglądy lewackie”.

I kto to mówi?! Marek Król był członkiem Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej od 1979 roku i szybko piął się po szczeblach partyjnej kariery. Doszedł do stanowiska sekretarza Komitetu Centralnego, a objął je już po zwycięskich dla obozu „Solidarności” wyborach.

Szybko jednak się „przeorientował” i jako redaktor naczelny „Wprost” zaprosił na łamy tygodnika m.in. Leszka Balcerowicza i wielu innych polityków Unii Wolności. „Wprost” popierał ówczesną koalicję Akcja Wyborcza Solidarność-Unia Wolności jako przeciwwagę dla Sojuszu Lewicy Demokratycznej.

Teraz – jak widać – znowu się „przeorientował”, bo jest czołowym publicystą popierającego PiS tygodnika „Sieci”. A niedawno w TV Republika stwierdził, że „istotą sporu o Polskę jest, czy uwolnimy się od ludzi z PRL-u”.

https://twitter.com/Phil_Backensky/status/935144082078388226

Absurd sytuacji wytknęła Królowi znana prawicowa blogerka Kataryna: – „Ha ha ha, Marek Król – tak, ten Marek Król – jedzie po Lubnauer za partyjność jej rodziców. Recenzent się znalazł”. Jeden z internautów napisał: – „Piekło zamarzło. Były sekretarz PZPR zarzuca Lubnauer, że jej rodzice pracowali w Komitecie Wojewódzkim”.

bt

Źródło: natemat.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

7
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
1 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
pejotkotylia5ZwinkaMaciek123454321gonsior Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
PiJar
PiJar

Dajcie spokój. Towarzysz Król opanował w najwyższym stopniu trudną sztukę przetrwania na świeczniku w każdych warunkach ustrojowych. Trafił znakomicie, gdyż jak powszechnie wiadomo, towarzysz Kaczyński uwielbia ten gatunek ludzi – można mieć podnóżek, lewatywę i kadzidło w jednym.

kotylia5
kotylia5

Towarzysz Marek Król, nie tylko dochrapał się stanowiska Sekretarza KC. W pierwszym, Kontraktowym sejmie, w latach 1989-1991, był posłem z ramienia PZPR, oraz rzecznikiem klubu poselskiego tej partii, a po jej rozwiązaniu, w 1991, należał do Polskiej Unii Socjaldemokratycznej. A potem się towarzysz jakoś zagubił, stracił swój kompas polityczny i zaczął hasać od Sasa do lasa, Raz był socjaldemokratą, potem liberałem, aż wreszcie zawinął do wymarzonego portu, zwanego PiS, i poczuł się, jak za młodych lat, bo właściwie wróciło,,stare”, tylko troszkę mniej czerwone, a bardziej czarne.

magdalena
magdalena

Pisiory usuńcie najpierw złogi post-peerelowskie ze swoich szeregów, a potem jak się oczyścicie, możecie wytykać post-peerelowskie korzenie innym. To jest właśnie wasza hipokryzja.

gonsior
gonsior

pisowski kulson

Maciek123454321
Maciek123454321

Towarzyszu Królu drogi, wlazłeś w pisuarowe buty i już z nich nie wyleziesz.

Zwinka
Zwinka

Nie potrafię tego zdefiniować: demencja to, głupota, czy bezczelność ? A może 3 w 1 ?

pejot
pejot

Prawidłowo, wiemy kto najgłośniej krzyczy: łapcie złodzieja!