Były senator PiS z Pomorza w okrutny sposób znęcał się nad psem! MAKABRA!

Były seByły senator PiS z Pomorza w okrutny sposób znęcał się nad psem! MAKABRA!nator PiS z Pomorza w okrutny sposób znęcał się nad psem! MAKABRA!

Były senator PiS, Waldemar B., został dziś zatrzymany przez policję za to, że przywiązał psa liną do haka samochodu i ciągnął po drodze. Makabryczne zdarzenie zostało nagrane przez świadka, który przekazał je w ręce stróżów prawa.

 

Były polityk – jak podaje „Gazeta Wyborcza” – ma jeszcze dwa psy, z których co najmniej jeden został mu odebrany i przekazany przez policjantów do schroniska.

„Potwierdzam, że w czwartek przyjęliśmy jednego psa. W sądzie, jako oskarżyciele posiłkowi, będziemy reprezentować prawa pokrzywdzonego zwierzęcia” – przekazała wspomnianemu dziennikowi przedstawicielka schroniska w Kościerzynie.

 

Waldemar B, jako senator, był znany z homofobicznych i antysemickich wypowiedzi.

Byłemu politykowi może grozić kara do nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Zostań patronem KODUJ24.PL

/nt/

Źródła: wyborcza.pl, radiozet.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
8 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jantar
Jantar
1 kwietnia 2021 17:24

Waldemar B, jako senator, był znany z homofobicznych i antysemickich wypowiedzi.

Skoro potrafił zrobić coś takiego psu to biorąc pod uwagę, że także w odniesieniu do homoseksualistów i Żydów uważa, że nie mają żadnych praw, byłby w stanie zrobić im to samo i jeszcze byłby dumny z wyczynu, bo „przecież ma prawo, a nawet obowiązek bronić polskości i religii”.

Lehoo
Lehoo
1 kwietnia 2021 20:57
Reply to  Jantar

Już się aktualizacja w Wiki ukazała

Celia
Celia
1 kwietnia 2021 22:11

nie bardzo wiem, dlaczego temu dewiantowi przysługuje ochrona w postaci ukrywania jego nazwiska. Zresztą i tak wszyscy wiedzą, łatwo znaleźć w sieci. Nazwisko parszywe jak i on sam

Maciek123454321
Maciek123454321
2 kwietnia 2021 08:42
Reply to  Celia

W dodatku w nazwisku jest błąd ortograficzny. (hihi)

Marek
Marek
2 kwietnia 2021 17:09
Reply to  Celia

Bo takie są standardy demokracji, państwa prawa, rzetelności i uczciwości procesu. Proszę nie zmieniać się w prawicowców dla, których powyższe idee i wartości nie mają znaczenia.
Proszę nie przejmować metod wyżej wspomnianych prawicowców i konserwatystów, a zwłaszcza nie robić tego wobec takich płotek i bezwartosciowych indywiduów jak ten oskarżony. Jeśli już, to proszę zachować je dla tych najbardziej winnych jak jarosław k. andrzej d. mateusz. m, beata s. i tak dalej.

Maciek123454321
Maciek123454321
2 kwietnia 2021 08:42

Specjalista od ubeckich wdów skończył jako hycel.

jac stary
jac stary
3 kwietnia 2021 22:27

Ot, normalny polski katol.

jańcio wodnik
jańcio wodnik
4 kwietnia 2021 11:58

Ludzie przecież na tego zwyrola ktoś głosował, nie wstyd wam ?. Mamy jako naród chyba jakąś skazę bo nie widzimy albo nie chcemy zobaczyć tego co widać na pierwszy rzut oka, wtedy gdy tego typa pokazali w telewizji ( mowa ciała, gesty sposób wypowiadania się ) pierwsze co mi przyszło do głowy to ale psychol, awanturnik, socjopata oj będzie grubo z tym gościem, i nie pomyliłem się. Trzeba by przeszukać jego zagrodę i popytać sąsiadów idę o zakład, że więcej takich kwiatków wyjdzie na jaw.