Cel główny – wykończyć TVN, …poza tym jesteśmy ZA, a nawet PRZECIW

Zdaniem naszego rządu TSUE przekroczył swoje uprawnienia

Za niemal milion złotych Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej wyemitowało 30-sekundowy spot zatytułowany „Dobra przyszłość polskich rodzin”. Spot udostępniono łącznie 902 razy, doprowadzając do euforii widzów 11 kanałów „telewizji publicznej”, 5 stacji Polsatu oraz TV Republika i Telewizji Trwam.

 

Nie mylicie się Państwo – nie ma na tej liście stacji TVN. Politycy PiS uznali widocznie, że płacenie za emisję TVN-owi koliduje z forsowaną przez Prezesa ideą pozostawienia przy życiu jedynie mediów wasalnych i narodowych. Temu służą dotychczasowe działania rządzących w obszarze „czwartej władzy”: kradzież mediów publicznych, przejęcie mediów lokalnych, planowane sankcje ekonomiczne. A to z pewnością dopiero początek.

Osobną kwestią jest zawartość merytoryczna spotu. Mateusz Morawiecki przekonuje w nim:
Przed nami kluczowy okres dla Polski. 770 miliardów zł z Unii Europejskiej przeznaczymy na zdrowie, infrastrukturę, edukację czy cyfryzację. Na dobrą przyszłość polskich rodzin.

 

Spot należy traktować, jako wstęp do forsowanego przez Morawieckiego popandemicznego programu „Nowy Ład” bazującego na pieniądzach z UE. Tymczasem politycy współrządzącej Solidarnej Polski otwarcie głoszą, że przystąpienie do Funduszu Odbudowy trwałe ograniczy suwerenność Polski i zmniejszy jej możliwości rozwojowe.

Zostań patronem KODUJ24.PL

Mamy więc totalny chaos i kakofonię. Być może rządzący wierzą, że będąc jednocześnie ZA i PRZECIW poszerzą swój elektorat.

Jesteśmy pewni, że Polacy nie dadzą się nabrać.

 

Krzysztof Hoffmann

Źródło: wiadomosci.gazeta.pl

 

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Bart
Bart
23 lutego 2021 07:41

Naprawdę widzomie polsatu lubią oglądać kolejne wizje łże-premiera?

Jacek Doliński
Jacek Doliński
23 lutego 2021 11:39

Uważam, że brak reklam rządu w TVN to nie tyle szykana finansowa, co rozsądna decyzja biznesowa. Widzowie tej stacji nie stanowią targetu reklamy PiSiego rządu, bo nigdy nie kupią takiego bullshitu.

Dron
Dron
23 lutego 2021 13:15

Już na sam widok tego gościa dostaję mdłości. Najgorsze przychodzi, gdy muszę czytać lub słuchać jego infantylnie kłamliwych wypowiedzi.