Cezary Pazura o swojej roli w akcji szczepień: „Ja nie namawiam, tylko zachęcam (..)”

Cezary Pazura o swojej roli w akcji szczepień: "Ja nie namawiam, tylko zachęcam (..)"

Cezary Pazura, rządowa twarz promocji szczepień, komentuje: „przecież oni sami nie przyszli na te szczepienia, sami do kolejki się nie wepchali, ktoś ich tam zaprosił”.

Ktoś z Ministerstwa Zdrowia zadzwonił do niego z propozycją zostania ambasadorem akcji szczepień i Pazura zgodził się od razu. Od razu też powiedział: „Ja nie namawiam, tylko zachęcam i przede wszystkim informuję, gdzie można znaleźć rzetelne informacje na temat szczepień, czyli na stronie internetowej Ministerstwa Zdrowia, i podaję numer telefonu – 989 – pod który każdy będzie mógł zadzwonić i pytać…wątpliwości to normalna rzecz i nie wolno ich lekceważyć.  Więc ja zachęcam wątpiących, by szukali rzetelnej wiedzy”.

Cezary Pazura, jak wszyscy aktorzy marzy już o powrocie na scenę. Nie chce jednak publicznie narzekać, żeby nie deprymować innych. „Bo w świadomości społecznej artystom zawsze było lepiej niż innym, z czym się oczywiście nie zgadzam. Ale nie narzekam, ja przeżyłem stan wojenny, więc wiem, że teraz nie jest najgorzej”.

 

Pazura także miał ochotę zaszczepić się przed innymi. Z początku uważał, że to pasowałoby do roli ambasadora szczepień, Skoro jednak należy do grupy „1”, uznał, że lepiej czekać na swoją kolej. „Widzę, że wszyscy bardzo nerwowo komentują fakt, że kilku kolegów aktorów zostało zaszczepionych poza kolejką. Bardzo mnie to martwi. …Przecież ja znam tych ludzi, to są artyści wspaniali. Nie zrobili nic złego, nie działali z premedytacją czy złośliwie przeciwko komuś”.

Zostań patronem KODUJ24.PL

 

Podsumowując aferę szczepionkową warto dodać, że Krystyna Janda właśnie przeprosiła zarówno rektora Zbigniewa Gacionga za wprowadzenie w błąd opinii publicznej, jak i  pracowników WUM: „Jeżeli któryś z medyków uważa, że zabraliśmy mu szczepionki, to bardzo przepraszam”.

/ep/

Źródło: Wyborcza.pl

 

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Rafapon
Rafapon
5 stycznia 2021 16:32

Podobno wszyscy, oprócz dzieci i nastolatków, mają się zaszczepić. Skąd to wściekłe ujadanie, że ktoś się już zaszczepił? Przecież w magazynach jest już od cholery tych szczepionek. Znając polskie środowisko podejrzewam, że i tak wiele z tych szczepionek się zepsuje i trzeba je będzie wyrzucić.

Marianna
Marianna
5 stycznia 2021 16:45

Niech pani przestanie przepraszać bo nie ma za co. Jest to woda na młyn i jeszcze większa możliwość kopania leżącego i znęcania się nad panią przez obecne elity. Trochę godności i miłości własnej.

irena
irena
5 stycznia 2021 17:07

Czarus , nie badz taki dobry wujek !!! Twoje intencje sa upolitycznione…wiec nie sa wiarygodne !!!