Challenge prezesa Kaczyńskiego na TikToku

Challenge prezesa Kaczyńskiego na TikToku

Użytkownicy popularnego TikToka mogą doświadczyć niemałego zaskoczenia, a to za sprawą prezesa Kaczyńskiego, który na popularnej platformie nagranym filmikiem rozpoczął #StopFurChallenge.

 

Akcja ma na celu pozyskanie jak największej liczby zwolenników dla proponowanej przez PiS ustawy dotyczącej ochrony zwierząt.

@forummlodychpis

Ruszamy z akcją #StopFurChallenge popierającą PiątkaDlaZwierząt. Nominujcie i share’ujcie! #stopfurchallenge #trend #animals #dlaciebie

♬ dźwięk oryginalny – forummlodychpis

Głównym założeniem ustawy – tzw. piątki dla zwierząt – ma być m.in. zakaz hodowli zwierząt futerkowych, zakaz wykorzystania zwierząt w celach rozrywkowych, kontrola społeczna ochrony zwierząt, a także powołanie rady ds. zwierząt przy ministerstwie rolnictwa. „Każdy dobry człowiek powinien poprzeć tę ustawę. Ja ją popieram z całego serca” – mówi na nagraniu opublikowanym na koncie Forum Młodych PiS Jarosław Kaczyński i podkreśla:

 

– „To jest naprawdę potrzebne. Tutaj dzieje się bardzo wiele złego i musimy temu złu zapobiec. Każdy dobry człowiek powinien poprzeć tę ustawę. Ja ją popieram z całego serca.” Cała akcja #StopFurChallenge, jak projekt ustawy są reakcją na wstrząsający reportaż dotyczący przetrzymywania norek na jednej z ferm. Prezes Kaczyński w swoim dość sztywnym stylu, pod krawatem nominował do udziału w akcji premiera Morawieckiego i przewodniczącego zarządu PiS Krzysztofa Sobolewskiego.

Zostań patronem KODUJ24.PL

Troska o los zwierząt na pewno jest godna pochwały, ale nasuwa się jednocześnie pytanie, jak te działania mają się do swoistego przymierza polityków PiS z myśliwymi i pełnej aprobacie do organizowania polowań?

wb

Źródło: onet.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

3
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
przemekZwinkaHerodAntypis Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
HerodAntypis
HerodAntypis

o.rydzyk kontra h.kaczyński – zapowiada się ciekawy pojedynek. Nie mogę się doczekać riposty sekciarza. No i co powie trampek na buszowanie po chińskim tik-toku.

Zwinka
Zwinka

Jedna gwiazda zgasła, narodziła się nowa !

przemek
przemek

uboj rytualny nie przeszkadza pisowcom zydowskim?