Chamski żart dziennikarza TVP na Twitterze

Za swój chamski wpis Gmyz dostał tylko naganę!

Nie pierwszy raz Cezary „Trotyl” Gmyz zabłysnął chamskim poczuciem humoru. Szlify nabyte w TVP znowu dają o sobie znać, w postaci tylko z pozoru niewinnego postu.

Dziennikarz opublikował na Twitterze zdjęcie lidera PSL Władysława Kosiniaka-Kamysza, a pod nim trudny do zrozumienia i szokujący podpis.

„Podobno Assad zgolił wąsy i wstrzyknął botoks by być nierozpoznawalnym dla amerykańskich rakiet;”) – w taki „dowcipny” sposób skomentował krwawy konflikt na Bliskim Wschodzie.

Na nieprzyzwoity wpis Gmyza zareagował Paweł Rabiej, który przecież z PSL ma niewiele wspólnego. Jednak to, co zobaczył na profilu dziennikarza TVP wyraźnie wyprowadziło go z równowagi. „Pan naprawdę uważa, że porównywanie jednego z najbardziej rozsądnych i wyważonych polskich polityków z autokratą, który gnębi własny naród i używa broni chemicznej, by mordować dzieci jest stosowne i śmieszne? Jeśli tak, to jest pan absolutnym moralnym dnem. Dołącz pan do Assada” – odpalił polityk Nowoczesnej.

/p/

Źródło: Se.pl

Polecamy również

  •  
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

4
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
JaninaGrzegorzMaciek123454321DamiPZ Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
DamiPZ
DamiPZ

Proszę nie używać mówiąc o tej kreaturze Cezarym 40% Gmyzie słowa dziennikarz !!

Maciek123454321
Maciek123454321

Określenie kogoś gmyzem, to obelga.

Grzegorz
Grzegorz

Idiota. Nie mniej , nie więcej.

Janina
Janina

Chamskie gmyzowanie w reżimowych mediach stało się powszechne i milcząco akceptowane przez rządzących (patrz nędzne dziennikarzyny z „w tyle wizji” na czele z Zienkiewiczem i Wolskim). Przez co sama władza stała się też gmyzowata i bezwstydna w swoim działaniu.