Chaos! Urzędnicy będą RĘCZNIE usuwać terminy zaszczepionych w majówkę

Chaos! Urzędnicy będą RĘCZNIE usuwać terminy zaszczepionych w majówkę

W majówkę, podczas specjalnej akcji, chętne na wakcynację osoby przychodziły do punktów szczepień i korzystały z jednorazowych preparatów Johnson&Johnson. Część z tych osób była już wcześniej zapisana na późniejsze terminy.

 

Jak się okazuje, te osoby nie mogą się teraz zwolnić z niepotrzebnych już terminów. „Zaszczepione osoby nie mogą zwolnić terminów ani przez IKP, ani przez infolinię 989, ani w punkcie szczepień. Infolinia i punkty szczepień informują, że skierowania są w realizacji zaś z IKP zniknął przycisk, który pozwalał anulować” – podało TOK FM.

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej minister Adam Niedzielski poinformował, że najprawdopodobniej urzędnicy resortu będą usuwali te terminy w… sposób ręczny.

 

To jednak nie koniec kontrowersji, gdyż po wielkiej akcji okazało się, że w punktach szczepień zabrakło poszczególnych preparatów służących do wakcynacji.

Ratujmy Koduj24.pl - Zrzutka.pl

 

Minister również i ten temat poruszył podczas konferencji, twierdząc, że szczepionki pochodziły z innej „puli”, w co nie wierzą krytycy rządu. Ich zdaniem preparaty zostały wykorzystane w trakcie majówki celem uzyskania efektu propagandowego.

/kw/

Źródło: tokfm.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
HerodAntypis
HerodAntypis
5 maja 2021 00:56

Takie rzeczy załatwiają teraz komputery, ale ktoś, kto całe życie ręcznie sortował kartofle na to nie wpadnie. Tak się kończy zatrudnianie prostaków na stanowiska przewyższające ich wątłe możliwości umysłowe. Trzy dni szczepień i kilkadziesiąt tysięcy zaszczepionych powoduje blackout, jesteśmy w trakcie spisu powszechnego – tu już są miliony, a nie tysiące do spisania , wkrótce zapewne otrzymamy miliardy z Uni i kto to policzy? Karbowi?