Chce „uczyć dzieci o masturbacji”. TVP znów uderza w Rafała Trzaskowskiego!

TVP znów uderza w kandydata KO Rafała Trzaskowskiego!

Tym razem do ataku ruszyły „Wiadomości” TVP, które zarzuciły politykowi, że popiera agresywny antyklerykalizm i jest skrajnie nieprzychylny katolikom. Dziennikarz Konrad Wąż przypomina m.in. podpisanie przez Trzaskowskiego tzw. Karty LGBT – dokumentu promującego tolerancję w stosunku do homoseksualistów. Redaktor Edyta Hołdyńska z prawicowego tygodnika „Sieci” zauważyła z kolei, że kandydat KO chce „wprowadzić rewolucję ideologiczną w Polsce”.

 

Jeszcze dalej poszedł jednak pracownik TVP, sugerując, że marzeniem mera stolicy jest wdrożenie w szkołach edukacji seksualnej (w stylu wytycznych WHO): „Te zakładają, m.in., że już czterolatki będą uczyły się poprzez zabawę w lekarza, jak wyrażać własne potrzeby. Nieco starsze dzieci mają poznać, tu cytat, radość i przyjemność z dotykania własnego ciała oraz dowiedzieć się o, kolejny cytat, masturbacji we wczesnym dzieciństwie” – powiedział wspomniany red. Wąż.

W stronniczym materiale wspomniano też o poparciu liberalnego polityka dla związków partnerskich. Rzeczywiście, popiera je i nie dystansuje się od tego.

 

Kolejnymi dowodami na rzekomy szaleńczy antyklerykalizm Trzaskowskiego jest to, że w przeszłości był on stypendystą George’a Sorosa i uczestnikiem grupy Bildberga. Prezydent Warszawy miał też zdecydować o tym, by spotkanie opłatkowe w ratuszu odbyło się bez udziału rzymskokatolickiego duchownego.

Grzechem polityka jest też to, że nie zgodził się na umieszczenie krzyża w urzędzie. Pracował również w MSZ, gdy wydało ono klip, w którym usunięto krzyż z Giewontu.

Przywołane w tekście zarzuty naprawdę świadczą o ekstremizmie Trzaskowskiego? Czy może bardziej o paranoi pracowników TVP?

/nt/

Źródło: gazeta.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

9
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
3 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
JanuszMaciek123454321BeataZwinkaHerodAntypis Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Zbyszek
Zbyszek

Długo próbowałem zrozumieć tę pisowską obsesję. I chyba się domyślam. Chodzi o to, że prezesa mogą im z rozpędu zseksualizować.

Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu

To jest jakaś obsesja. Głodnemu chleb na myśli, czy co?

HerodAntypis
HerodAntypis

W lekarza bawią się wszystkie dzieci. To normalny etap rozwoju powiedzmy psychofizycznego. Później, wskutek intensywnego wciskania ideologii grzechu wiele z nich wstydzi się tego i wypiera ten wmówiony grzech ze swej świadomości. Jedynym sposobem na oczyszczenie jest wizyta na klęczkach u spowiednika w konfesjonale, który z wypiekami na twarzy skwapliwie wysłucha robaczywych myśli i dokona wstępnej weryfikacji przyszłych ofiar. Tak to działało do tej pory a teraz chcą im to bezczelnie zabrać. Teraz ktoś inny na innych lekcjach będzie mówił dzieciom, że dotykanie siebie nie jest grzechem, a przestępstwem jest zły dotyk kogoś innego. Dupa gwarantuje zachowanie status quo, a… Czytaj więcej »

Maciek123454321
Maciek123454321

Dlaczego prześladuje mnie wyobrażenie księdza onanizujacego się w konfesjonale?

Zwinka
Zwinka

Kochani, serdecznie polecam miniserial „Na cały głos” na HBO. Przedstawia historię, sukces i upadek twórcy FOX NEWS Rogera Ailes’a ( świetna rola Russela Crowe ), ale przede wszystkim obnaża obłudę machiny telewizyjnej i brudną bieliznę ludzi szermującymi „na cały głos” tzw. wartościami. Istotnym wątkiem jest tu oczywiście upadek obleśnego faceta ( sprawa #metoo ), ale w moim odbiorze najważniejsze jest pokazanie metod, jakimi demoralizuje się społeczeństwa i wykorzystuje je dla celów politycznych (m.in. autentyczne, obrzydliwe wystąpienia Trumpa ). Holecka i inne przydupasy PiSu doskonale wpisują się ten sznyt..

Zwinka
Zwinka

err. ludzi szermujących

HerodAntypis
HerodAntypis

Errata erroru nie była konieczna.

Beata
Beata

To teraz jeszcze bardziej wiem na kogo glosowac.,TVP to relikt przeszłości i śmiech przez łzy.

Janusz
Janusz

rozległ się głośny Trzask. Na Nowogrodzkiej i na Woronicza skończyły się pampersy, następnym razem Antonow przyleci na Okęcie wyładowany po brzegi tym bezcennym towarem.