Chciał śmierci europosła PO?

Chciał śmierci europosła PO?

„Nie wykazał stosownego opanowania” – to tłumaczenie urzędnika państwowego, który wcześniej zamieścił na Facebooku skandaliczny wpis dotyczący europosła PO Michała Boniego.

Tym urzędnikiem jest dyrektor biura wojewody lubelskiego Tomasz Sonntag, którego zdaniem tak należało potraktować europosła: „Sąsiedni pokój, cichy strzał w skroń. Tak kiedyś załatwiano sprawy honorowo”.

Tak Sonntag skomentował słowa Boniego z niedawnej debaty o Polsce w Komisji Parlamentu Europejskiego. Europoseł PO mówił wtedy: – „Rządzący zawłaszczają hasło ‚Solidarność’, ale tak naprawdę niszczą polską wolność i solidarność. Wyrzucają Polskę z Europy i podważają fundamenty demokracji”.

Lubelski urzędnik, kiedy jak rozumiemy ochłonął – szybko usunął wpis, ale internauci wcześniej go zapisali. Wojewoda lubelski Przemysław Czarnek upomniał Sonntaga i wysłuchał wyjaśnień (m.in. że nie wykazał stosownego opanowania). Dalszych konsekwencji wojewoda nie zamierza wyciągać…
(Źródło: wp.pl)

bt

Polecamy również

  •  
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

Dodaj komentarz

9 komentarzy do "Chciał śmierci europosła PO?"

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Ted

Innych uczy honoru, ma teraz szanse pokazać swoj honor. Czekamy z niecierpliwością.

Joanna

„Sąsiedni pokój, cichy strzał w skroń. Tak kiedyś załatwiano sprawy honorowo”. Jednym słowem według tego „pana” polskich oficerów w Katyniu „załatwiono honorowo”.

wiesław

wisi nad łóżkiem Sonntaga
oprawiona w ramce
instrukcja „obsługi” Polaka
uczona na Łubiance
i być może wcale
to nie Tomka wina
bo tradycję się dziedziczy
z ojca wprost na syna

HANNA

MYŚLĘ , ŻE ODY WYKAZAĆ STOSOWNE OPANOWANIE PAN POWINIEN JUŻ PAKOWAĆ SWOJE URZĘDNICZE BIURKO I SIĘ WYCISZYĆ , MOŻE NA ZASIŁKU ? TAKIE DOŚWIADCZENIE ŻYCIOWE DOBRZE BY PANU ZROBIŁO. WYPOWIEDZ SKANDALICZNA NADAJĄCA SIĘ NA SESJE TERAPEUTYCZNE.

smętek

To indywiduum stanowi zagrożenie publiczne powinien więc trafić do zakładu bez klamek gdzie zostanie poddany zabiegom terapeutycznym.

rara avis

Stalinowska mantalność z domieszką faszyzmu.
A plugawią barwy narodowe wpinając je w klapy! Pisuarska banda prymitywów!

Mirosława

Panie Boni ja bym oddała sprawę do sądu – Pawłowicz za słowo Sex dupę zawraca wymiarowi sprawiedliwości a tu nawoływanie do nienawiści ma ujść bezkarnie ?

Polka gorszego sortu

A szkoda, że nie będzie dalszych konsekwencji. Ta sprawa powinna być ścigana z urzędu. Ciekawe, jakie larum by się podniosło, gdyby to dotyczyło kogoś z aktualnej wierchuszki albo europosła z wrażej partii o nazwie Prawo i Sprawiedliwość. Nota bene brzmi to coraz bardziej satyrycznie.

Plus ujemny

Na KUL nawet opracowali przepis na postną szynkę aby towarzysze z „P”i”S” mogli nabierać sił do dalszej owocnej pracy dla IVRP.