Co tam praca… wiceminister w rządzie PiS Kowalski zajmuje się… monitorowaniem na Twitterze

Kowalski wymyślił nowy „totalitaryzm” – „Ty nasz tytanie intelektu! Prowadź!”

Nie wiadomo, czy po takim oświadczeniu śmiać czy płakać… Janusz Kowalski obwieścił bowiem na Twitterze: – „Od dziś do grona monitorowanych przeze mnie polityków PO z Donaldem Tuskiem na czele dołącza Trzaskowski. Będzie ciekawie, gwarantuję:)”. Przy nazwisku prezydenta Warszawy umieścił kolory tęczy. Kowalski to wiceminister aktywów państwowych, który sprawuje nadzór nad spółkami skarbu państwa.

 

„Janusz, przez wrodzoną delikatność nie napiszę ci, gdzie oni mają twoje monitorowanie”; – „No normalnie p. Rafał tak się przestraszył, że pewnie spać po nocach nie będzie mógł”;

– „To jest ten typ, który jako jedyny się śmieje z własnych dowcipów na imprezie u ciotki”; – „Januszku, poważni politycy to twoje obserwacje mają tam gdzie światło nie dochodzi. Ty lepiej Szumowskiego przypilnuj”; – „Być monitorowanym przez Kowalskiego, to jak problem ze śniętą muchą. Żaden problem” – komentowali internauci.

 

Część jednak nie kryła oburzenia: – „A ja myślałam, że powinieneś monitorować SSP, które ostatnio generują duże straty”; – „K***a, kogo my utrzymujemy w rządzie. Morawiecki nie panuje nad swoją hałastrą?”; – „Nie za to Ci płacę! Do roboty, a nie do monitorowania!”.

To nie pierwszy raz, kiedy Janusz Kowalski zwraca na siebie uwagę mało fortunnymi wypowiedziami. Przypomnijmy choćby jego słowa o sędziach SN: „PiSowski wiceminister Janusz Kowalski: „Ja mam w nosie tych 60 profesorów, bo ja jestem za Polakami. To nie są dla mnie autorytety”.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

5
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
PredatorZwinkasmętekgregShaq Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Shaq
Shaq

Trochę litości dla upośledzonego 🙂
A wiceministrem jest, bo stanowisk w rządzie pis nie chciały nawet orangutany z ZOO

greg
greg

To ten typek, który stwierdził, że ma wszystkich sędziów SN w nosie. Taki gigant intelektu zapewne wie też gdzie zainteresowani mają jego, jego intelekt i jego monitorowanie.

smętek
smętek

Wystarczy popatrzeć na zdjęcie tego cosia i nie trzeba nic czytać. A czy te wszystkie wybitne umysły to nie mogą siedzieć w tym nierządzie dla idei?

Zwinka
Zwinka

Kolejny, pisowski mydłek na fali. Ale nie ma co się oburzać. Takie właśnie typki podobają się Twojemu sąsiadowi, albo i bratu, więc uważnie segreguj śmieci w swoim otoczeniu.

Predator
Predator

Tak to już jest na pierwszy plan zawsze wysuwa się idiota. neandertalczyk za pomocą dwóch drewienek próbuje rozniecić ogień ale do tego potrzeba jeszcze intelektu.