Minister powiedział, że przed wakacjami pójdziemy do kina!

Wytyczne GIS. Na jakich zasadach dzieci wrócą do szkoły?

Gdybyśmy zorganizowali tutaj plebiscyt na najbardziej dokuczliwe restrykcje związane z epidemią koronawirusa to niemożność pójścia do kina znalazłaby się na jednym z czołowych miejsc, tak nam się wydaje.

W tej sprawie z min. Łukaszem Szumowskim rozmawiał Super Express

 

Trzy z czterech etapów zakazów epidemicznych rząd Morawickiego już wycofał, – „W ostatnim, czwartym przewiduje się otwarcie salonów masażu i solariów, umożliwianie działalności siłowni i klubów fitness oraz działalność teatrów i kin w nowym reżimie sanitarnym.” – czytamy na stronach „Rzeczpospolitej”

Kiedy więc pójdziemy do kina???? Minister powiedział, że przed wakacjami!!! Dalsza część wypowiedzi Szumowskiego to branie się za bary z zasadami logiki: „Minister stwierdził także, że na lipiec i sierpień Polacy mogą spokojnie rezerwować rodzinne wakacje w kraju. Jednocześnie jednak nie wykluczył jednoznacznie, że restrykcje (zamknięcie hoteli) nie zostaną przywrócone w lipcu.”

 

Jeśli dobrze rozumiemy tok myślenia Łukasza Szumowskiego to jesteśmy zachęcani dzisiaj do rezerwowania letniego wypoczynku pod krajowym niebem ale…musimy sobie zdawać sprawę, że te rezerwacje mogą zostać odwołane.

Nie pozostaje nam nic innego jak wzajemnie sobie życzyć „oby nie”. Jeśli zaś chodzi o dziecięce kolonie lub obozy to problem jest znacznie większy – sugeruje minister zdrowia.


/as/

Źródło: Super Express

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
HerodAntypis Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
HerodAntypis
HerodAntypis

Powiedzcie szumowinie, że nie przed wakacjami w kinie lecz jeszcze dziś wieczorem w telewizji grają Zabawę w chowanego. Oczywiście nie w rydzykowni ani u kury. Gdyby chciał obejrzeć, w co wątpię, to nienawiść go do stacji zaprowadzi.