Co trzeba zrobić, żeby zarabiać rocznie 170 tys. zł? Być m.in. synem ministra

Górnicy z JSW zarzucają ministrowi energii próbę ręcznego sterowania. Daremnie protestowali przeciwko zwolnieniu prezesa

Syn ministra energii Krzysztofa Tchórzewskiego – Karol idzie w ślady swego ojca. W Prawie i Sprawiedliwości jest od dawna – z list tej partii został radnym sejmiku województwa mazowieckiego.

Dwa lata temu – pewnie w uznaniu zasług – objął stanowisko prezesa Przedsiębiorstwa Energetycznego w Siedlcach. W ubiegłym roku zarobił 170 tys. zł – nieźle jak na szefa miejskiej elektrociepłowni. Syna ministra Tchórzewskiego rekomendował na to stanowisko prezydent Siedlec – Wojciech Kudelski, także członek PiS. – „Kandydat ma szereg plusów, przede wszystkim od kilku lat jest w spółce, ma przygotowanie zawodowe, bo ma egzamin państwowy rad nadzorczych, jest młody, dynamiczny. Oczywiście trzeba patrzeć na to, że musi to być ktoś z obozu politycznego, wtedy jest bardziej zdopingowany do pracy na rzecz ludzi” – mówił w RMF FM Sławomir Marchel, szef rady nadzorczej PEC Siedlce i jednocześnie sekretarz miasta.

A kilka dni temu PiS zdecydował, że to właśnie Karol Tchórzewski będzie ich kandydatem na prezydenta Siedlec w nadchodzących wyborach samorządowych.

bt

Źródło: wp.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Plus ujemnysmętekMaria Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Maria
Maria

„Oczywiście trzeba patrzeć na to, że musi to być ktoś z obozu politycznego, wtedy jest bardziej zdopingowany do pracy na rzecz ludzi” 

Nieważne czy coś potrafi, czy umie myśleć- jest SWÓJ i to jest kryterium.
Jak spieprzy robotę doprowadzi zakład do ruiny to dostanie następną intratną propozycję, bo on jest SWÓJ

Wracamy do PRL

smętek
smętek

TKM i każdy nasz wyznawca zostanie zauważony i odpowiednio wynagrodzony. Dlaczego te tępaki są takie pazerne? Ile jeszcze królików i ich znajomych będzie zżerało nasze pieniądze i jak długo?

Plus ujemny
Plus ujemny

Podziwu godna prawdomówność – powołanie obozów politycznych to marzenie aparatczyków PiS.
W końcu jakoś trzeba karać tych co zadają niewygodne pytania i przeszkadzają w konsumpcji owoców władzy.