Co za pech! Owsiak niewinny, prokuratura umorzyła śledztwo

Owsiak znowu stanie przed sądem, m.in. za słowa: „Czemu nie karzecie polityków, którzy zapier...lają samolotami za moje pieniądze?”

Wiemy, że są tacy, którzy nie będą mogli spać spokojnie. Niebezpieczny obywatel, Jerzy Owsiak, znów na wolności!

Tym razem zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa złożył bloger „Matka Kurka”, który jak się okazuje od dawna ma Jurka na oku i nie spocznie zanim nie doprowadzi szefa Wielkiej Orkiestry, za kraty.

Według Piotra Wielguckiego, czyli blogera „Matka Kurka”, przy organizacji Przystanku Woodstock miało dochodzić do łamania prawa. W 2015 donosił, że festiwal zorganizowano bez odpowiednich zezwoleń, że dochodziło do zaniżania liczby uczestników, a nadzór nad bezpieczeństwem był fikcją. Zgłaszał jeszcze inne „przestępstwa”, a to, że na Przystanku Woodstock miano nadużywać alkoholu i środków odurzających, no i skutkiem tego były cztery zgony, itd…

Tymczasem Prokuratura Okręgowa w Koszalinie „nie dopatrzyła się znamion przestępstwa”

Zastępca prokuratora okręgowego w Koszalinie pani Zuzanna Ostrowska, powiedziała PAP: „W śledztwie analizie poddano dokumentację administracyjną powstałą w związku z wydawaniem pozwoleń na organizację tego typu imprez w kontekście szczegółowych aktów wykonawczych obowiązującej ustawy, w tym warunków, jakie musi spełniać organizator, począwszy od sanitarnych wymagań, a skończywszy na bezpieczeństwie. Nie dopatrzono się znamion czynu zabronionego”.

Co za pech, pani „Matko Kurka”!

Pech tym większy, że to umorzenie kończy postępowania ws. Przystanku Woodstock. Albowiem „Osoba, która złożyła doniesienie nie jest pokrzywdzoną, więc nie będzie jej służyło zażalenie”

/md/

Źródło: wp.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Andrzej Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Andrzej
Andrzej

Jurek jesteś wielki. Jesteś też jedyny taki.