„Córka leśniczego” z listu Szyszki na koszulkach

„Córka leśniczego” z listu Szyszki na koszulkach

Słynny już list córki leśniczego przekazany Błaszczakowi przez Szyszkę stał się inspiracją dla wielu, począwszy od tweetów i memów – na napisach na koszulkach kończąc. A to pewnie dopiero początek… – „Dziś ruszamy z zupełnie nową kolekcją pod tytułem „Córki zawodowców”. Dziś numer 1. „Córka leśnika” – informują przedstawiciele firmy, zajmującej się nadrukiem na koszulkach.

Przypomnijmy – minister środowiska Jan Szyszko przed posiedzeniem rządu wręczył kopertę Mariuszowi Błaszczakowi ze słowami: „To jest taka… córka leśniczego”. Szef MSWiA zwrócił Szyszce uwagę na kamery telewizyjne, które ten fakt rejestrowały, ale dla ministra środowiska nie miało to znaczenia. Nie wiadomo, co zawierała tajemnicza koperta, a obydwaj ministrowie wydali niewiele wyjaśniające oświadczenia w Internecie.

A tymczasem serwis koszulkowo.com poinformował, że rusza z nową kolekcją. „Kolekcja – jak sama nazwa wskazuje – jest skierowana do córek kolejarzy, strażaków, policjantów, lotników, marynarzy, czy pilotów. Dziś numer 1. „Córka leśnika”. Koniecznie napiszcie w komentarzach, czy podoba wam się nasza nowa propozycja z szyszko. Sosnowo” – czytamy na Facebooku.

Witajcie kochani!Dziś ruszamy z zupełnie nową kolekcją pod tytułem „Córki zawodowców“. Kolekcja – jak sama nazwa…

Opublikowany przez koszulkowo.com na 14 czerwca 2017

Jak na razie to jedyna firma, która wpadła na taki pomysł, a tymczasem to normalny przejaw marketingu czasu rzeczywistego. W przeszłości marki odzieżowe reagowały w podobny sposób, m.in. na niecodzienne zachowanie piłkarza Luisa Suareza.
(Źródło: wp.pl)

/p/

Polecamy również

  •  
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

Dodaj komentarz

8 komentarzy do "„Córka leśniczego” z listu Szyszki na koszulkach"

avatar
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Miranda

Koszulka fajna. Super pomysł na piętnowanie kolesiostwa . Pisowcy tego nie polubią tak jak przeraziły ich przypinki młodzieży, która nie została wpuszczona do sejmu.

Polakww

nie przeraziły tylko nikt nie ma zamiaru promować dewiacji homoseksualnej

Zgredzinka

A co za ģłupek powiedział, że homoseksualizm to …. dewiacja.
Czy ludzie dotknięci np. nietolerancją laktozy, to też dewianci ?

Agata Zareska

Tak. Większość śpi z fruktozą.

Zgredzinka

Nieważne kto z kim śpi, najważniejsze by nie robił tym nikomu krzywdy.
I nic nikomu do tego.
O upodobaniach i preferencjach nie dyskutuje się tak samo jak o gustach.

Wiśnia

A ty promujesz bezkarnie swoją dewiacje umysłową. Dobrze ci z tym?

Nika

O! corka lesnika – wisnia poczula sie dotknieta. A moze rozgoryczona bo z powdu ewidentnej glupoty szyszko protektora nici z posadki. No i szuka corka lesnika czy tam sadownika zapach krwi. Hjena

Mariola

Jaka buta i arogancja w przestrzeganiu procedur. A jeśli w tej kopercie oprócz CV i kaski na poczet pierwszego wynagrodzenia znajdowały się laseczki wąglika. Służby śpią?? Państwo teoretyczne zastąpione bezhołowiem.