„Coroczna akcja idiotów”. Dobra zmiana „podszczypuje” Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

Dobra zmiana „podszczypuje” Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy

Podczas gdy w niedzielę od rana donośnym rytmem biją serduszka Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy nie odpuszczają hejterzy i PiSowskie trolle, a nawet nie trolle, bo tzw. „profesjonaliści” też dają upust …

 

Redaktor Naczelny prawicowej „Gazety Polskiej” Tomasz Sakiewicz po prostu bryluje. To ten sam, który z gorliwością godną lepszej sprawy lansował teorię jakoby prezydent Lech Kaczyński został zamordowany pod Smoleńskiem…

Teraz połączył 28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z insynuacjami o łapówkach, jakie miał przyjmować marszałek Senatu Tomasz Grodzki.

Mam pomysł na dar dla WOŚP od marszałka Grodzkiego. Pięć najgrubszych kopert. Licytacja zaczyna się od sumy zawartej w kopercie” – napisał Tomasz Sakiewicz. Nawiązał w ten sposób do akcji swojego tygodnika pt. „wytnij, sklej i wyślij kopertę marszałkowi Tomaszowi Grodzkiemu”.

Wywołał tym falę oburzenia. Przypomniano mu o jego problemach z wypłatą wynagrodzeń pracownikom i bezkrytyczne podporządkowanie Jarosławowi Kaczyńskiemu, a także skandaliczną publicystykę jego mediów na temat rzekomych przyczyn katastrofy smoleńskiej.

Sakiewiczowi „dzielnie” dotrzymuje kroku znany pod pseudonimem Matka Kurka bloger Piotr Wielgucki, zagorzały przeciwnik Owsiaka i WOŚP. Tradycyjnie nie przebierając w słowach atakuje, ale tym razem wpadł we własne sidła… Chciał dokuczyć Orkiestrze i opublikował wpis z hashtagiem #MastercardGrazWOŚP.

W ten sposób wziął udział w akcji Master Card, która polega na przekazywaniu pięciu złotych za wpis z tym hasłem. I tak niechcący wsparł Orkiestrę…

Dziennikarz Marcin Makowski podsumował skalę hipokryzji oponentów zestawiając wynik wszystkich zbiórek z kwotą podarowaną przez „zarządzających” RP – telewizji Kurskiego: „Właśnie sobie uświadomiłem, że WOŚP zebrał od początku swojej działalności ponad miliard złotych. To dwa razy mniej niż od Sejmu w ramach rekompensaty otrzymała właśnie TVP. To jest tego rodzaju skala. Ile rzeczy można było za te pieniądze zrobić?”

/jp/
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

9
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
3 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
WaldekPawełdaroowojtekBert Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Waldemar
Waldemar

Zdumiewa mnie , jak co roku, deficyt inteligencji u tych dobrozmianowych wyrobników. Swoimi infantylnymi bądź kipiącymi od nienawiści bluzgami tylko nakręcają wszystkich grających w tej Orkiestrze. Na ich miejscu starałbym się nie dostrzegać. Panowie Wildstein, Sakiewicz i Matko Kurko, prosimy o kolejne celne komentarze, zapowiada się kolejny rekord.

daroo
daroo

Wildstein Sakiewicz i ten jełop matka kurka do tytułu „Panów” to muszą jeszcze długo dochodzić o ile w ogóle

Maciek123454321
Maciek123454321

Czy musimy wchodzić w polemikę z degeneratem Sakiewiczem, czy frustratem wielguckim? Olewam tych sukinsynów ciepłym moczem.

daroo
daroo

Szkoda moczu , ale jak widać zainteresowani przeczytali twój wpis 🙂

Paweł
Paweł

Frustratem jest przede wszystkim ten, który siada o 23 do komputera i hejtuje. Poziom rysztoka. Nie chwal się więcej, że przychodzisz na nasze konwencje.

Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu

Psy niech sobie ujadają, a Orkiestra gra dalej. I będzie grać, bo Orkiestra to nie sam Jurek Owsiak, tylko Jurek i MY!

Bert
Bert

Doroczny grupowy amok prawicowych palantów. Mnie najbardziej bawią co roku te same bzdury wypisywane przez kato-pato-blogerów. I zawsze ten sam tytuł: „Dlaczego nie dam na WOŚP”. Oni są naprawdę przekonani, że te ich wymęczone felietoniki kogokolwiek obchodzą.

wojtek
wojtek

Wildstein juz drugie pokolenie i wszystko jasne.

Waldek
Waldek

A ja sie ciesze,ze z roku na rok ,to ujadanie rosnie !! Bo zobaczcie ,ze im glosniej ” oni ” sie dra,tym wieksze rekordy bijemy !!Parafrazujac : ” ..psy szczekaja,a WOSP zbija koejne rekordy ” !!