„Coś koszmarnego. Polska wedle PiS-u”. „Jeb** was, pedały! Kut*** do buzi!”

„Coś koszmarnego. Polska wedle PiS-u". "Jeb** was, pedały! Kut*** do buzi!”

Krążące w sieci filmiki robią wstrząsające wrażenie. To co na nich widzimy jest trudne do uwierzenia. Oto dzieci wraz ze swoimi mamusiami i tatusiami wykrzykują najbardziej wulgarne wyzwiska, wykonują chamskie gesty.

 

I co Pan na to Panie Mariusz Ciarka? Panowie Tomasz Brussy, Tomasz Sakiewicz. Episkopat News, Radio Maryja się wypowiedzą? – pytają internauci.

Bo to kontrmanifestacja wobec sobotniego marszu równości w Płocku. Składa się z dorosłych oraz małolatów. Ci pierwsi uczą drugich skandowania: „Jeb** was, pedały! Kut*** do buzi!” Dzieciaki wrzeszczą… Nikt ich nie powstrzymuje, ich zachowanie spotyka się wręcz z aprobatą dorosłych, a matki stoją obok pokazując środkowy palec.

 

„Coś koszmarnego. Polska wedle PiS-u” – komentuje na Twitterze poseł Tomasz Cimoszewicz.

Ostatecznie na płockim rynku dochodzi do przepychanek i bójki. Musi interweniować policja.

Jest pełna dokumentacja tego zdarzenia. W filmie zamieszczonym przez Piotra Fijałkowskiego z Obywateli RP widać, wszystko czarno na białym. „Wy jesteście przeciwni edukacji seksualnej?” – pyta Fijałkowski zwracając się do polityków PiS, episkopatu i redaktora naczelnego Gazety Polskiej.

Równie porażający jest inny film, na którym widzimy, jak jedna z uczestniczek kontrmanifestacji pokazuje obraźliwe gesty, a po chwili wykonuje ruchy przypominające masturbację.

/p/

Źródło: gazeta.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

6
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
BartX YJantarGrzegorzPiotr Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Piotr
Piotr

Dobra zabawa nie jest zła Przynajmniej media i politycy mają o czym mówić przed wyborami

Grzegorz
Grzegorz

Katolickie wychowanie dzieci i młodzieży przez rodziców i kościół katolicki!

Jantar
Jantar

A minister edukacji opublikował wytyczne dla dyrektorów szkół, na co mają położyć nacisk w nadchodzącym roku szkolnym. I tak priorytetem jest „patriotyczne wychowanie młodzieży”, co dyrektorzy mają skrupulatnie kontrolować, a jeśli wychowawcy nie będą przekazywali dzieciom i młodzieży odpowiednich treści, mają obowiązek karać nauczycieli ze zwolnieniami dyscyplinarnymi włącznie. Poza tym każdy wychowawca otrzymuje wparcie drugiego wychowawcy, który ma pilnować, czy przekazywane są odpowiednie treści i zgadnijcie, kto ma być tym drugim nieoficjalnym wychowawcą… Tak, ksiądz, który w szkole jest na etacie z ramienia kościoła. I tenże ksiądz ma obowiązek zgłaszać do kuratorium i do dyrekcji każde naruszenie przekazywanych treści patriotyczno-religijnych… Czytaj więcej »

Grzegorz
Grzegorz

Patrząc na Różala przypomina mi się,że „pan bóg stworzył człowieka na obraz i podobieństwo swoje”.

X Y
X Y

Znaczy że „najwyższy” występował w „Gwiezdnych Wojnach” jako Darth Maul? 😉

Bart
Bart

Różnalski mnie rozczarował, bo dotąd udawał fajnego i cywilizowanego gościa, a tu jednak okazuje się, że troglodyta. Nie chcę generalizować, ale jednak ci nasi bokserzy – Adamek, Szpilka – to nie powinni się wypowiadać na tematy, które ich przerastają. A media nie powinny ich cytować, tak jak nie przytaczają każdej wypowiedzi jakiegoś menela z kzaków.