„Cysorz” Zieliński to ma klawe życie…

PiS nie wdrożył Narodowego Planu Antyterrorystycznego. Wolał pracować na inwigilacją…

PiS wprowadza „nową świecką tradycję” – przechodzenie po pasach jednego z funkcjonariuszy tej partii widocznie musi odbywać się z asystą. Wszyscy pamiętamy, jak żołnierze Żandarmerii zatrzymywali samochody, żeby Antoni Macierewicz mógł przejść na drugą stronę ulicy. Teraz kłopot z samodzielnym pokonaniem zebry miał Jarosław Zieliński, zastępca Mariusza Błaszczaka.

https://twitter.com/kizinievic/status/932600247750156288

Wiceminister spraw wewnętrznych i administracji postanowił złożyć wizytę w Wydminach koło Giżycka w województwie warmińsko-mazurskim. A że warunki atmosferyczne nie sprzyjały – padał deszcz – trzeba było użyć parasola. Ale przecież tak znamienita postać, nie będzie go po prostu sama niosła. Za Zielińskim więc kroczy mężczyzna z parasolem. Obok przejścia postawiono słupek, a nad bezpiecznym przejściem wiceministra czuwa także policjant.

Wszystko zostało uwiecznione na zdjęciu, które trafiło do sieci. Internauci nie mieli litości dla Zielińskiego, pisząc „kolejni Misiewicze w akcji”, „rząd specjalnej troski”, „żenada – tak państwowe koryto ryje prywatne berety”.

Jeden z internautów celnie spuentował gospodarską wizytę Zielińskiego: – „Gdyby to naprawdę był on to:
-byłby rozwinięty czerwony dywan
-grałaby policyjna orkiestra
-z helikoptera zrzucaliby konfetti
My się tak łatwo nie nabierzemy…”
(Źródło: natemat.pl)

bt
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anda
Anda
21 listopada 2017 06:29

Niedługo pisowców będą nosić w lektykach. Antoni rozpisze przetarg na lektykę dla VIP-ów i powoła specjalną jednostkę – Narodowe Siły Nosicielskie (czyli NSN)

smętek
smętek
21 listopada 2017 13:50
Reply to  Anda

Bardzo mnie interesuje dlaczego nagle tyle trolli na tej stronie. Każda ironiczna, acz prawdziwa uwaga/opinia,, jest oceniana krytycznie. Moderatorzy, pobudka!

Władek
Władek
21 listopada 2017 12:13

PARASOLOWY BOROWIK