Czabański nie szczędzi uszczypliwości Emilewicz. „Zabawa” trwa

Czabański nie szczędzi uszczypliwości Emilewicz. "Zabawa" trwa

Medialna podszczypywanka pomiędzy wicepremier Jadwigą  Emilewicz a przewodniczącym Rady Mediów Narodowych Krzysztofem Czabańskim trwa w najlepsze. Tydzień temu na łamach „Dziennika Gazety Prawnej” Emilewicz żaliła się: „Mnie za krytykę Rady Mediów Narodowych z tychże mediów skutecznie wycięto, ale nie zmieni to mojego zdania, że media publiczne są w Polsce potrzebne i nawet teraz te niszowe, jak TVP Kultura, spełniają swą rolę”.

 

W trakcie wspomnianej rozmowy z Robertem Mazurkiem stwierdziła również, że: „media „ogólnopolskie” wciąż ustawiają spór polityczny”. Ironizując na temat skuteczności działań Czabańskiego skwitowała: „W końcu swoją ciężką pracą zbudował Radio Nowy Świat”. Zgodnie z zasadą uderz w stół a nożyce się odezwą przewodniczący RMN odniósł się do wypowiedzi polityczki w oświadczeniu przesłanym portalowi Wirtualnemedia.pl.

Czytamy w nim: „Pani wicepremier Jadwiga Emilewicz w rozmowie z redaktorem Robertem Mazurkiem oznajmiła autorytatywnie: „Mnie za krytykę Rady Mediów Narodowych z tychże mediów skutecznie wycięto”. Jestem nieufny wobec takich stwierdzeń, więc przykładowo poprosiłem Polskie Radio o statystykę obecności Pani Premier na antenach PR” – napisał Czabański.

 

Na podstawie danych pochodzących od publicznego nadawcy przewodniczący informuje: „W ostatnich sześciu miesiącach pani premier Emilewicz pojawiła się na antenach PR kilkaset razy, mówiąc do słuchaczy w sumie przez 8 godzin 47 minut i 12 sekund. Okazuje się zatem, że w urabianiu opinii publicznej według własnego widzimisię bez oglądania się na rzeczywistość, nie dorastam do szacownych pięt pani premier i pana redaktora”.

Zostań patronem KODUJ24.PL

 

Okazuje się, że na obrzeżach wielkich sporów politycznych toczą się także małe wojenki. Te ostatnie przynajmniej wywołuję uśmiech….politowania?

/as/

Źródło: wirtualnemedia.pl

 

 

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
ZbyszekRyszard Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Ryszard
Ryszard

Czabanski przypala głupka, w czym ma sporą wprawę. Po pierwsze primo – chodzi nie tylko o PR, ale przede wszystkim o Qurwizję. Po drugie primo – w ciągu 6 miesięcy być może, ale zapewne było tak, że cała kwota odnosi się np. do pierwszych 5 miesięcy, a w ostatnim – 6 – nie było kobity w ogóle. Co mi zresztą nie przeszkadza i nie żal mi durniów, którzy marnują czas i zdrowie, pchając się do pisich przekaziorów.

Zbyszek
Zbyszek

Może mają się ku sobie i to takie piszaloty?