Czabański o „dobrej zmianie” w mediach narodowych

Czabański o „dobrej zmianie” w mediach narodowych

Krzysztof Czabański jest zachwycony zmianami, jakie zaszły w mediach publicznych za rządów PiS. Przykładem tych zmian jest chociażby transmisja ze spotkania modlitewnego pod Włocławkiem pod hasłem „Polska pod krzyżem”.

 

Według Czabańskiego to „medialne towarzyszenie wydarzeniu Polska pod Krzyżem pokazuje, jaka zmiana nastąpiła w mediach publicznych. My ludziom zmianę obiecywaliśmy 4 lata temu i słowa dotrzymaliśmy. Ta akcja to jej symboliczne ukoronowanie”.

Wreszcie jest więc tak jak powinno być, PiS spełnia swoje obietnice wyborcze, a media publiczne stały się „platformą merytorycznej dyskusji” i reprezentują „polską rację stanu”. Czabański przedstawia też straszną wizję i prosi, by naród wyobraził sobie, że „przestajemy dalej reformować media publiczne, bo wybory wygrywa opozycja. Wracają tamte stare media, macie jeden przekaz medialny, taki jak w dzisiejszych portalach, na jedną modłę”.

 

Jednak internauci tych zachwytów Czabańskiego nie kupują. Zwracają mu uwagę, że „przecież macie jeden przekaz medialny, propaganda prosto z Nowogrodzkiej…”, „Czyli wraca normalność. Bez kampanii wyborczej pisu za naszą kasę, bez szczucia, plucia, kłamstw, manipulacji. I w końcu dziennikarze zamiast partyjnych aparatczyków”, „No przecież w tej chwili jest jeden przekaz, jak z PRL” i niech te słowa wystarczą jako komentarz…

Tamara Olszewska
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

5
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
WłodzimierzRyszardsmętekJantar Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Jantar
Jantar

Jak jeszcze będą „reformować” media publiczne przez kolejne 4 lata to za nasze pieniądze dostaniemy TV Trwam bis, gdzie będzie wyłącznie propaganda z Nowogrodzkiej i transmisje ze wszystkich mszy, różańców, modłów, biografie świętych, papieży, biskupów i księży, a filmy czy seriale będą pokazywały tylko i wyłącznie prawdziwych katolików, którzy postępują wg nakazów jedynego kościoła i jedynej religii na świecie. Dziękuję za taką telewizję – chyba wtedy wyrzucę telewizor przez balkon z 6-go piętra.

smętek
smętek

Doradzam wykupienie Netflixa. Co winne urządzenie, że „waryjotów mamy”.

Ryszard
Ryszard

Nie wyrzucaj. Po prostu zablokuj raz na zawsze Qurwizję.

Ryszard
Ryszard

Pomijając wszelkie inne brednie tego człeczka na szczególną uwagę zasługuje myśl „My ludziom zmianę obiecywaliśmy 4 lata temu i słowa dotrzymaliśmy”. Nieszczęsny ten osobnik wyobraża sobie, że ludzie od telewizji (choćby nawet qurwizja to była) żądają, żeby w sobotę, w szczytowych godzinach prime time’u nadawała kilkugodzinne eventy modlitewne.

Włodzimierz
Włodzimierz

Czy ten facet jest tak głupi,, czy tak zakłamany?