CZARNE CHMURY NAD CZARNKIEM

Pan Czarnek jest chory i leży w łóżeczku, a o jego zdrowie dbają kobiety, którym odbiera prawo do kariery, nakazując im rodzić dzieci

Przemysław Czarnek zakażony koronawirusem. Wszyscy, we wszystkich telewizjach oczywiście, niewątpliwie, życzą mu zdrowia. Przyłączam się do życzeń, z jednym zastrzeżeniem: jego pobyt w szpitalu powinien trwać na tyle długo, by zdążył docenić pracę lekarek, pielęgniarek, salowych. Zwłaszcza lekarki musiały odbyć trudne, długie studia. A więc „robiły karierę” zamiast rodzić dzieci. Tak jak nakazuje Czarnek, porównując kobiety do dzików w krzakach.

Ochrona zdrowia jest strasznie „zababiona”. Ma ów Czarnek objąć ogromny resort edukacji (o matko moja!), a nawet szkolnictwa wyższego (świeć Panie nad jego, wyższego szkolnictwa, duszą!). Ten resort na kobietach stoi. Wszystkie nauczycielki musiały godzić pracę po studiach, za psie pieniądze, z wychowaniem dzieci. Panie uczone, wszystkie doktorki, panie profesorki, które poświęciły się nauce, nie są dla Czarnka kobietami. Być może on nie jest dla nich mężczyzną, z jakim by chciały być. Tak jak dla większości z nas, dziewczyn i kobiet, które chce wepchnąć do niemieckich trzech K, co po naszemu się wykłada Kuchnia, Kościół i Kinder niespodzianka, czyli dzieci!

Część posłów z PiS-u twierdzi, że nie znała tych „wykładów” profesora.

Uważaj Czarnku, profesorze. Szanuj kobiety, bo z nimi nie wygrasz. Z mądrymi mężczyznami też nie. Może obejmiesz pan stanowisko, a może po wirusie zrezygnujesz? Odejdziesz także z uczelni, zrobisz waść jakiś kurs i zajmiesz się czym innym. Bo może cię czekać anty-genderysto, anty-elgebetowcu i kobietożerco niezły pasztet. Mówiłeś waść: „Skończmy słuchać tych idiotyzmów o jakichś prawach człowieka czy jakiejś równości. Ci ludzie nie są równi ludziom normalnym”.

Otóż jak donosi Rzeczpospolita, jest taka Komisja ds. petycji. Najmniejsza w Sejmie. Liczy tylko 16 posłów, a połowa jest z PiS. Komisja ta rozpatruje projekt o zaostrzenie kar za dyskryminację, z tych powodów, jakie szerzy Czarnek. Choć nie tylko on z lubością powtarza swoje złote myśli. Nie było sprzeciwu, a więc Komisja projekt wniesie. Ma nastąpić zmiana w art.257 Kodeksu Karnego, który „zakazuje publicznego znieważania grupy ludności albo poszczególnej osoby z powodu jej przynależności narodowej, etnicznej, rasowej…”itd. Groziły za to 3 lata. Teraz do treści zostały jeszcze dopisane: płeć, wiek, niepełnosprawność, tożsamość płciowa i orientacja seksualna. Teraz za te ulubione czarnkowe tematy znieważające, groziłoby 5 lat. Słownie pięć! Z tego potrzebnego projektu wynika, jak pisze gazeta, że poseł Czarnek mógłby za swoje nienawistne słowa trafić „pod celę”.

Zostań patronem KODUJ24.PL

Pytano posłów PiS czy głosowali świadomie. Bo wiemy, jak z nimi bywa w Sejmie. Tak, z pełną świadomością. Chyba hasło z kampanii MAMY DOŚĆ jest wciąż aktualne i zatacza coraz szersze kręgi. Bo wśród posłów PiS są ludzie, którzy mają dzieci i rozumieją co znaczy dla Edukacji i Nauki facio z takimi poglądami, nawet jeśli jakimś trafem jest profesorem. I tak życzymy zdrowia!

Krystyna Kofta

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Włodzimierz
Włodzimierz
7 października 2020 18:14

A ja mu wcale nie życzę zdrowia!!!

Zbyszek
Zbyszek
7 października 2020 18:16

Skończmy już słuchać o jakimś Czarnku.

HENRYK
HENRYK
8 października 2020 11:49

NIECH MU ZIEMIA LEKKĄ BĘDZIE . AMEN

Maria
Maria
8 października 2020 21:24

A co będzie, jeśli wśród obsługujących tego pana trafi się osoba LGTB. Czy ów chory nie pozwoli sobie zrobić zastrzyku, podać basenu, tylko będzie wołał człowieka (bo podobno gej czy lesbijka to nie ludzie)