Czarnek ma zastąpić Ziobrę!? Zaskakujące doniesienia z obozu PiS

Profesor UW pozwał posła Czarnka. Polityk w końcu przeprosi za homofobię?

Poseł PiS Przemysław Czarnek – jak donosi DoRzeczy.pl – ma zostać nowym ministrem sprawiedliwości, zastępując tym samym ministra Zbigniewa Ziobrę. Zmiana ta podyktowana jest możliwym usunięciem z rządu wszystkich polityków z partii Porozumienie i Solidarna Polska.

 

Potencjalne zerwanie koalicji przez PiS jest związane z nieposłuszeństwem koalicjantów podczas głosowania w sprawie „piątki dla zwierząt” prezesa. Solidarna Polska zagłosowała przeciwko forsowanej przez PiS ustawie, Porozumienie natomiast wstrzymało się od głosu.

Sam Czarnek skomentował już doniesienia w rozmowie z serwisem wPolityce.pl.

Na razie takiej propozycji nie otrzymałem. Gdybym ją otrzymał, to bym się nad nią poważnie zastanowił” – stwierdził przedstawiciel partii rządzącej.

 

Przemysław Czarnek w ostatnich miesiącach zasłynął skrajnie prawicowymi poglądami. Polityk twierdził, że narodowy socjalizm był odmianą marksizmu, bardzo ostro wypowiadał się też na temat społeczności LGBT w Polsce i na świecie.

Zostań patronem KODUJ24.PL

Brońmy rodziny przed tego rodzaju zepsuciem, deprawacją, absolutnie niemoralnym postępowaniem. Brońmy nas przed ideologią LGBT i skończmy słuchać tych idiotyzmów o jakichś prawach człowieka czy jakiejś równości. Ci ludzie nie są równi ludziom normalnym i skończmy z tą dyskusją” – grzmiał na krótko przed tegorocznymi wyborami prezydenckimi.

/nt/

Źródło: gazeta.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Jarosław Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Jarosław
Jarosław

Zamienił stryjek siekierkę na kijek. Ale może nie jest tak mściwym bydlakiem.