Czarnek na krótko przed kwarantanną odwiedził szpital? Pacjenci mają COVID-19

Czarnek: „Większość zbrodni pedofilii ma tło homoseksualne”

„Wyborcza” podaje, że P. Czarnek odwiedził w sobotę Wojskowy Szpital Kliniczny w Lublinie. Odwiedził tam swoją chorą babcię. Wkrótce potem ogłosił, że ma COVID. „Dziś w nocy przyszły wyniki wszystkich pacjentów. Koronawirusa ma 90 proc.  Zakażeni są też lekarze, pielęgniarki i personel niemedyczny. Dziś na oddziale nie ma prawie nikogo, bo cały personel jest na kwarantannie albo w izolacji. Chorymi zajmują się pielęgniarki delegowane z innych oddziałów” – powiedział w rozmowie z „Gazetą Wyborczą” jeden z anonimowych pracowników placówki medycznej.

 

Obecność koronawirusa w szpitalu potwierdziło Ministerstwo Obrony Narodowej:

Na oddziale wstrzymano przyjęcia pacjentów, jest on traktowany jako izolacyjny z podjętymi obostrzeniami dotyczącymi zabezpieczenia epidemiologicznego” – poinformował MON, dodając, iż COVID ma 14 pacjentów i 7 pracowników. Jednocześnie nie poinformowano, dlaczego Czarnek został wpuszczony na oddział. Warto nadmienić, że obowiązuje na nim zakaz odwiedzin, który, jak widać, został najprawdopodobniej poważnie naruszony przez polityka PiS.

 

Kierownictwo Wojewódzkiego Szpitala Klinicznego w Lublinie odmówiło udzielenia „Wyborczej” komentarza na temat odwiedzin Czarnka. Również sam polityk nie odpowiedział jeszcze na takowe pytanie zadane przez „Super Express”.

Zostań patronem KODUJ24.PL

Spotkanie z samym Czarnkiem, jak pisze „Wyborcza”, potwierdził sam ordynator.

/nt/

Źródła: wyborcza.pl, se.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ryszard
Ryszard
9 października 2020 11:06

Prawdę mówiąc, jest zupełnie nieprawdopodobne, żeby Czarnek wszedłszy na chwilę na oddział, trzymając reżim sanitarny, zaraził 90% pacjentów i personel. Już bardziej możliwe, że to on się tam zaraził i w poniedziałek odczuł pierwsze objawy. Samo wejście na oddział to już inna sprawa – oczywiste wykroczenie – ale główny winny to ten, który go tam wpuścił.

obrzydliwość
obrzydliwość
9 października 2020 17:29

Nadęta, bezmózga kreatura, klasyczny przedstawicuiel tej katobolszewickiej chamskiej hołoty z pisuaru!
Po prosty taki „chłopiec z ferajny”, co to mu wszystko wolno i wszystkimi gardzi!