Czarnek złożył do prokuratury zawiadomienie ws. Biedronia. O co poszło?

Czarnek był ODSUWANY od kampanii Dudy. „Jego słowa zmobilizują ludzi”

Europoseł Robert Biedroń (Wiosna) ostro skrytykował prezydenta Andrzeja Dudę w wywiadzie dla Reutersa. Powiedział w nim, że głowa państwa dehumanizuje członków LGBT w sposób przypominający działania względem Żydów przed 1939 r.

 

Słowa Biedronia nie spodobały się posłowi Przemysłowi Czarnkowi, który obiecał, że zgłosi sprawę prokuraturze. „ To, co zrobił Robert Biedroń, to podstawa do natychmiastowego działania, to jest konieczność. Prokuratura w Polsce musi podjąć natychmiastowe działania przeciwko Robertowi Biedroniowi” – stwierdził.

Biedroń wprost zaatakował najwyższy konstytucyjny organ państwa. Dość tego, tej hipokryzji, tego kłamstwa, łajania Polski na arenie międzynarodowej, za rzeczy, których nie ma” – dodał członek Zjednoczonej Prawicy.

Robert Biedroń, co warto podkreślić, jest chroniony immunitetem przez Europarlament. Hipotetycznie trudno będzie go pociągnąć do odpowiedzialności. Polityk nie zamierza dobrowolnie przeprosić za wypowiedziane słowa.

 

Uderz w stół, a nożyce się odezwą. Wczorajszy raport w Parlamencie Europejskim pokazał, że PiS ma poważny problem w Unii Europejskiej z przestrzeganiem praw człowieka, więc wpadają w histerię” – wyjaśnił zachowanie Czarnka Biedroń.

Zostań patronem KODUJ24.PL

 

Przemysław Czarnek w przeszłości zasłynął z szokujących i skrajnych poglądów. Twierdził m.in. że społeczności LGBT nie można traktować jak ludzi „normalnych”, wyśmiewał prawa człowieka i przekonywał o tym, że nazizm wywodzi się z marksizmu.

/nt/

Źródło: tokfm.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jantar
Jantar
15 września 2020 17:46

No przecież Biedroń prawdę powiedział!!! Czarnka dopadła skleroza, że tego nie pamięta? A nie, sorry, Czarnek uważa, że Duda miał rację i nazwał sprawy po imieniu i nikt nie ma prawa tego krytykować – wręcz przeciwnie, każdy ma obowiązek przyklasnąć.