Czarzasty do Winnickiego. „Będziesz z nami uprawiał SEKS. Myślisz o tym…”

Czarzasty do Winnickiego. „Będziesz z nami uprawiał SEKS. Myślisz o tym...”

Włodzimierz Czarzasty, szef SLD, rozmawiał ze zwolennikami na czacie wideo. Przywódca socjaldemokratów został w końcu zapytany o Marsz Niepodległości – wykorzystał to jako okazję do zaapelowania do Roberta Winnickiego z Konfederacji o porzucenie prawicy i przyłączenie się do jego centro-lewicowej organizacji.

 

Czarzasty, w krótkim apelu, zaproponował Winnickiemu wolny seks i „ćpanie”.

Słuchaj no, rzuć tych wszystkich swoich ultrakatolickich kolesi, chodź do mnie. U nas można pić, ćpać, palić, a seksu, ile chcesz będziesz uprawiał – wolny seks jest po prostu. Będziesz razem z nami uprawiał cudowny seks, bo widzę, że masz takie marzenia w oczach. Widzę, że potrzeba tego seksu tkwi w twojej głowie” – powiedział wyraźnie rozbawiony lider Sojuszu Lewicy Demokratycznej.

Potrzeba palenia, ćpania i picia owładnęła cię. Po prostu myślisz o tym dzień i noc. Chłopie, chodź do mnie, ja ci to wszystko zapewnię i – jak mówi Adrian Zandberg – jeszcze dam ci na końcu ciasteczko. To naprawdę cudowna historia” – dodał.

 

Słowa Czarzastego to zapewne kontrreakcja na przemówienie Winnickiego z ostatnich dni, kiedy to ostrzegał on młodych przed tym, co oferuje Lewica.

Zostań patronem KODUJ24.PL

Lewica oferuje wam, jak twierdzi, wolność. Jaka to wolność? To wolność polegająca na tym, że macie tylko pić, ćpać, palić i… wolny seks” – mówił narodowiec.

/nt/

Źródło: Twitter                                                                                                                             

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Janina
Janina
18 listopada 2020 21:04

Czarzasty jak dobre wino – im starszy tym smakowitszy ! W tych cudnych bon motach nie ma sobie równych. Tak trzymać !

OldFart
OldFart
18 listopada 2020 23:29

Pić, pie….ić, nie żałować, bida musi pofolgować -to jeszcze pamiętam z czasów słusznie minionych. I nadal polecam;-)

Marek
Marek
18 listopada 2020 23:42

Zastanawiam się czy winnicki, bąkiewicz, bosak i ect, mówią to co tak naprawdę myślą? Naprawdę wierzą w te głupoty jakie wykrzykują do zebranych prostaczków, ubranych w dresy i klubowe szaliki? Jeśli tak, to jest to dowód na to, że dobrze skrojona marynarka i krawat nie zmienią ćwoka w mądrego faceta. Niech go Pan Marszałek nie zaprasza do klubu wolnych ludzi. Nie odnaleźli by się w nim a tylko stali po kątach obgadując wszystkich wokół. Niepotrzebni nam są tacy zakompleksieni pajace.