Czarzasty „płakał” ze wzruszenia. „Prezydencie, jest pan fantastyczny”

„Zrobił z siebie GŁUPISZONA”. Czarzasty ośmieszył Ziobrę

Prezydent Andrzej Duda, jak się okazuje, sam interweniował w sprawie otwarcia stoków narciarskich. Interwencja głowy państwa została „doceniona” przez szefa opozycyjnego Sojuszu Lewicy Demokratycznej – Włodzimierza Czarzastego.

 

Polityk wyraźnie ironicznie wypowiedział się na ten temat w rozmowie z mediami. „Wie pan, ja bardzo proszę, bo się zdenerwowałem” – odpowiedział na pytanie redaktora, który chciał zdobyć od niego komentarz ws. interwencji prezydenta.  „Niech pan nie będzie ironiczny w stosunku do prezydenta” – kontynuował.

Dodał też, że prezydent podjął teraz „najważniejszą decyzję” w drugiej kadencji. „Naprawdę wiemy, że jest z nami prezydent. W Polsce nic się takiego nie dzieje, co jest ważniejsze od tego, czy będzie jeździł na stoku czy nie. Jak pan śmie jako dziennikarz zwracać uwagę prezydentowi, po tak ważnej dla Polski i dla Polaków decyzji” – grzmiał „rozwścieczony” wicemarszałek Sejmu.

 

Następnie spojrzał on bezpośrednio w telewizyjną kamerę i zaczął udawać, że płacze ze wzruszenia. „Panie prezydencie, jest pan fantastyczny” – powiedział.

Włodzimierz Czarzasty chyba od zawsze znany jest z celnych żartów i ironii. Lewicowy działacz jest przewodniczącym SLD od stycznia 2016 r.

Zostań patronem KODUJ24.PL

Sam prezydent Duda, co wszyscy doskonale wiedzą, uchodzi za wielkiego fana skoków narciarskich i sam często uprawia tę dyscyplinę.

/nt/

Źródło: natemat.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Skierka
Skierka
1 grudnia 2020 19:35

Pełniąc patEROtyczny obowiązek muszę upomnieć się o tradycję!!! Naszą, polską! Drastycznie zaniedbaną na odcinku dudy. Hańba!! Śpieszę z pomocą. Wszak przysłowia mądrością narodów, he, he. Zygmunt Gloger, Encyklopedia staropolska: 1) Jak dudy nadmiesz, tak grają. 2) Nie wie w jakie dudy dąć. I najważniejsze – DUDY W MIECH, to samo co ‚zwinąć chorągiewkę, umilknąć, ustąpić.
Z polskiego na nasze: W…j!!
***** ***

Krzysiek
Krzysiek
1 grudnia 2020 21:53

„Sam prezydent Duda, co wszyscy doskonale wiedzą, uchodzi za wielkiego fana skoków narciarskich i sam często uprawia tę dyscyplinę.” Ciekawe…

ataman sniegowy
ataman sniegowy
2 grudnia 2020 18:51
Reply to  Krzysiek

niech wyskoczy przez okno…

Maciek123454321
Maciek123454321
2 grudnia 2020 11:05

Muszę przyznać – nawet z niejaką niechęcią – że czuję gwałtowny przyrost sympatii dla pana Czarzastego. Zawsze kojarzyłem go z niesławną aferą Rywina, i z jego dwuznaczną rolą w tejże aferze, ale ostatnimi czasy jego wypowiedzi, brutalnie szczere i bezkompromisowe, złośliwe i prześmiewcze budzą moje wielkie uznanie. Według mnie jest obecnie niekwestionowanym liderem lewej strony sceny politycznej. Biedroń i Zandberg zostali mocno usunięci w cień.