Czemu zgadza się pan na łamanie konstytucji? – zapytała Dudę w KFC – pani Katarzyna (film)

Czemu zgadza się pan na łamanie konstytucji? - zapytała Dudę w KFC – pani Katarzyna (film)

Pani Katarzyna, była uczennica szkoły, w której uczyła Agata Kornhauser-Duda, natknęła się na parę prezydencką w krakowskiej restauracji KFC. „Pokonując” ochronę przywitała się z prezydentową i udało się jej zrobić nawet wspólne zdjęcie, które mówi samo za siebie: zbyt miło nie było.


Czemu zgadza się pan na łamanie w Polsce konstytucji? – zapytała odważnie głowę państwa pani Katarzyna. „Nikt nie łamie w Polsce konstytucji” – próbował tłumaczyć Duda. Po czym dodał już lekko poirytowany: „Pani się tylko tak wydaje. Zna pani w ogóle tę konstytucję?” – zapytał.

Wtedy do rozmowy włączyła się pani prezydentowa, która usiłując ratować sytuację zagadnęła panią Katarzynę: „w którym punkcie” ustawa zasadnicza jest naruszana.

„Chodzi przede wszystkim o ustawy sądowe, zakaz wstępu do Sejmu, KRS” – wymieniła rzeczowo kobieta, nie dając się zbić z tropu. „To reguluje regulamin sejmowy, a nie konstytucja” – odpalił beż żenady Andrzej Duda. „Ja rozumiem, że pani nie może się pogodzić z tym, kto wygrał wybory, ale bardzo mi przykro – powiedział na pożegnanie.

/p/

Źródło: Onet.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

10
Dodaj komentarz

avatar
9 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
JanJaninaNikastanMaria Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
smętek
smętek

Mamy kolejny dowód na to jak zaprogramowany jest Duda. Robiąc z siebie idiotę w mateczniku, pokazuje, że za nic ma siebie samego. On myśli, że już nie wróci do Krakowa?

Anda
Anda

No tak, wytknął jej jedną nieścisłość, pozostałe 2 – jak najbardziej prawidłowo sformułowane – zarzuty olał. Zresztą kwestia poraktowania niepełnosprawnych – jeśli spojrzeć na nią szerzej, jak najbardziej ma związek z konstytucją. No ale skąd Duda ma to wiedzieć, skoro jest zaprogramowany na potulne słuchanie Kaczyńskiego. Cały Budyń. Majestat Rzeczpospolitej spłynął zapewne w toalecie w pobliskiej restauracji.

Jan
Jan

Dostęp do sejmu też reguluje Konstytucję, PIS ją łamie nawet w tym, Duda kłamie.

Wiesław
Wiesław

Konstytucja jest aktem nadrzędnym w stosunku do jakiejś tam regulaminu. Regulamin jest niezgodny z konstytucją, skoro zabrania wejścia do sejmu.. Duda to cynik, który używa sofizmatu.

Zwinka
Zwinka

A PAD zna Konstytucję ? TĘ Konstytucję ? Bo marzy mu się wypichcenie konstytucji pisowskiej, chyba tylko po to, żeby wreszcie móc jej przestrzegać ? A tu kłopot, bo Konstytucja nie daje im takiej możliwości.

Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu

Nie dość, że Du(…)a, to jeszcze źle wychowany. Nie użyję mocniejszego słowa, żeby mi kto chamstwa nie zarzucił. Sodówka do łba uderza, a to przecież tylko długopis Prezesa.

Maria
Maria

Biedny, nawet nie wie że łamie.

Co to znaczy pranie umysłu !!!
Jak za komuny – człowiek nie miał prawa używać swoijego rozumem. Partia myślała za niego.

stan
stan

Wstrząsną nim te zarzuty. Nie będzie mógł zasnąć.

Nika
Nika

Odważna Pani Katarzyna! Brawo!

Janina
Janina

Ma babka szczęście, że cośkolwiek próbował mówić. Bo mógł rzucić, tak jak niegdyś jego dawny pryncypał : „spieprzaj dziadu!”