Skandaliczne słowa członka sztabu Andrzeja Dudy o środowiskach homoseksualnych: „Ci ludzie nie są równi ludziom normalnym”

Czarnek ma zastąpić Ziobrę!? Zaskakujące doniesienia z obozu PiS

Zjednoczona Prawica od kilku dni prowadzi kampanię przeciwko LGBT. Rykoszetem odbija się ona na milionach polskich członków tej społeczności, którzy byli już atakowani przez Andrzeja Dudę, Joachima Brudzińskiego i Jacka Żalka. Homofobiczny głos zabrał tym razem poseł Przemysław Czarnek – członek sztabu Andrzeja Dudy.

 

Skandaliczne słowa padły w programie publicystycznym „Studio Polska” w TVP Info. „Brońmy rodziny przed tego rodzaju zepsuciem, deprawacją, absolutnie niemoralnym postępowaniem. Brońmy nas przed ideologią LGBT i skończmy słuchać tych idiotyzmów o jakichś prawach człowieka czy jakiejś równości. Ci ludzie nie są równi ludziom normalnym i skończmy wreszcie z tą dyskusją” – powiedział w czasie antenowym polityk PiS.

Autor powyższych słów już wcześniej podejrzewany był o nienawiść do osób LGBT. W 2018 r., jako wojewoda lubelski, usiłował zablokować Marsz Równości w Lublinie. „Marsz Równości sugerowałby, że mamy w Lublinie jakąś nierówność i trzeba teraz demonstrować równość. Ale jaką mamy nierówność? (…) Nie promujmy zboczeń, dewiacji i wynaturzeń” – grzmiał w tym czasie przedstawiciel partii rządzącej.

 

Opinia Czarnka doskonale wpisuje się w przyjętą przez polityków PiS narrację. Parlamentarzysta Jacek Żalek powiedział kilka dni temu, że „LGBT to nie ludzie”, europoseł Joachim Brudziński natomiast rozpisał się na swoim Twitterze o tym, iż „Polska bez LGBT jest najpiękniejsza”.

W podobne akcenty jako pierwszy w tej kampanii, uderzył Jarosław Kaczyński. Przywódca PiS, w liście wysłanym do członków i sympatyków swojego ugrupowania, oskarżył Rafała Trzaskowskiego o promowanie wartości uderzających w rodzinę. Polityk miał oczywiście na myśli „ideologię LGBT” i „genderyzm”.

/nt/

Źródło: natemat.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

7
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
3 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
ChermesDzonybravoRafał PStary WujJantar Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Jantar
Jantar

Co będzie następne w posunięciach przeciwko grupom homoseksualnym? Getta, obozy pracy, oznaczanie naszywkami na ubraniach, jak Żydów w III Rzeszy? Napady, pobicia – wszystko w obronie „świętej rodziny i wiary katolickiej”? Wyborcy PiS-u rozpisują się w komentarzach o konieczności „uruchomienia pieców i palenia żywcem tych zboczeńców”, przywrócenia obozów śmierci i zgłaszają się chętni do ich obsługi! Do tego właśnie doprowadza szczucie PiS na grupę LGBT. A jaka będzie następna grupa? To może być każda! To może być każdy z nas, kto według partii PiS „nie jest normalny”, bo „nie przysługują im jakieś prawa człowieka czy równości, bo nie są równi… Czytaj więcej »

Rafał P
Rafał P

On się już raczej z nimi nie będzie spotykał.

Jantar
Jantar

Jeśli PiS sfałszuje wybory, albo nawet ułamkiem głosów wygra Duda to będzie prezydentem na 2-ą kadencję, a może nawet dożywotnio, jeśli Kaczyński zmieni sobie konstytucję. I wtedy będzie musiał się spotykać z politykami z innych krajów, o ile ktokolwiek zechce z nim rozmawiać. Bo w takim wypadku obstawiam ostracyzm wobec Dudy przez polityków zagranicznych.

Stary Wuj
Stary Wuj

Taki zwyczajny faszyzm. Potrzebuje wroga, kategorii podludzi. Ale wyjątki są. W wielu miejscach czytałem, że wśród księżny katolickich jest kilkakrotnie więcej gejów niż w całej populacji. To wynik świadomego zachęcania homoseksualistów do kariery kościelnej. Przynajmniej nie ma problemów z dziećmi gospodyń. To też są „podludzie?”. Może trzeba nagłaśniać tą przychylność i otwartość KK? No i jeszcze panowie nr, 1 i 2 wśród prawych i sprawiedliwych. Czyżby to była akcja typu „łapaj złodzieja?”

Dzonybravo
Dzonybravo

Owszem, nie można mówić że to nie są ludzie, nie można odbierać im praw. Owszem to są ludzie.. Ale z połamanym kręgosłupem moralnym, zboczeni i wynaturzeni. Nie człowiek, a to co reprezentuje jest obrzydliwe i godne potempienia, dlatego też żadnych nowych praw nie powinni dostać. Niech kolejne pokolenia się nie przyglądają i a nie daj Boże żeby brały z nich przykład.

Chermes
Chermes

No wiesz… Tak się nieładnie o klerze wyrażasz? Toż to grzech śmiertelny. Nie wiem czy cię ksiądz nie „potempi” i rozgrzeszenia ci nie udzieli, gdy mu się z tego wyspowiadasz. 🙂

Chermes
Chermes

No to w końcu się doczekałem, że człowiek związany z PiS, otwarcie stwierdził, że Antoni Macierenko, według niego, nie jest równy normalnym ludziom. 🙂