Czy Krzysztof Ziemiec myśli o stołku prezydenta Warszawy?

Krzysztof Ziemiec zadaje niewygodne pytania szefowi MON

„Ziemniaku. Ty chyba się nie szykujesz do wyborów na Prezydenta Warszawy – tak skomentował „polak polski z Wielkopolski” wpis, zamieszczony na Twitterze, przez gwiazdora flagowego programu TVP „Wiadomości” – Krzysztofa Ziemca, użalającego się nad stanem osiedlowego trawnika.

„Chamstwo z całego świata do Warszawy się zjechało” – napisał dziennikarz, nawiązując do wypowiedzi jednej z postaci w filmie „Miś” Stanisława Barei. „Minęły lata i nic się nie zmieniło. U siebie, to by trawki nie tknął, a tu jak w chlewie. Czy to nie temat na kampanię samorządową?” – dodał i załączył zdjęcie zniszczonego przez samochód trawnika.

Nie trzeba było długo czekać na prawdziwą burzę komentarzy:

„Wylała się pogarda do niewarszawiaków” – skomentowała wpis Kataryna. „Bo oczywiście sprawdził Pan, że to cham spoza Warszawy czy po prostu z góry zakłada, że w Warszawie chamów nie ma?” – dodała w kolejnym poście.

„A Pani nie potrafi czytać między wierszami?! Przecież to była parafraza…. Cham nie ma jednego rodowodu…” – odparł Ziemiec.

„Dzień, w którym odkrywasz, że całe życie nie rozumiałeś, na czym polega parafraza” – zażartował z kolei wiceszef Agenci Informacyjnej Polska Press Adam Buła.

W końcu do dyskusji godnej lepszej sprawy dołączyła szefowa „Wiadomości” TVP Marzena Paczuska. „Ojtam, ojtam… jakbyś rodowitego warszawiaka-chama nie widział” – napisała z lekka odcinając się od niezbyt fortunnego wpisu swojego byłego podwładnego.

Dalej było i jest nadal co raz gorzej. Część internautów czuje się urażona. Jeden z internautów chciał się dowiedzieć, czy Ziemiec „Blachy widział, że wiesza psy na przyjezdnych?” „A skąd Pan wie, że nie był to rdzenny warszawiak? Albo nawet ten napływowy? Chamstwo ze świata? Seriously? Widział Pan?” – dopytywała się inna internautka.

„Wiadomości” powinny ogłosić ogólnonarodowy czyn społeczny równania trawników, grodzenia czego się da i budowy enklawy dla warszawskich niechamów. Bo, że to mogła być straż pożarna albo śmieciarka już Pan inteligentny nie wpadł” – zgromiła Ziemca inna internautka.

Kolejni dyskutanci idą jeszcze dalej próbując ustalić, jakie auto zostawiło takie ślady na trawniku. „Po bieżniku widać, że z Dębicy” – żartuje jedna z internautek. „Po bieżnikach widać, że auto z Łodzi” – brzmi kolejny wpis. Zwracają uwagę, że głębokość śladu świadczyć może o tym, że była to ciężarówka. „Zaorał zieleń. Póki co, nie wiemy, w jakim celu wjechał. Śmieciarka, przeprowadzka, może wóz gaśniczy” – trwają dywagacje.

„A może to była rządowa limuzyna, z VIP-em w środku? Im wolno wszystko” –  podsumowuje przytomnie kolejna komentująca wpis osoba. I kto wie?

/p/

Źródło: wp.pl

Polecamy również

  •  
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

6
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
3 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
ZgredzinkabartZbyszekMarcinRyszarier Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Paragraf22
Paragraf22

Dlaczego Krzysztof Z Niemiec miałby być Prezydentem Warszawy?

Zgredzinka
Zgredzinka

Bo wystarczająco wredny?

Ryszarier
Ryszarier

W zasadzie o czym jest ten artykuł?

Marcin
Marcin

Jak większość tu – powtarzanie bzdur z mediów głównego ścieku, ale w prostszej formie, co by do adresatów z gorszego sortu dotarło.

Zbyszek
Zbyszek

Czyli wierzysz w broń elektromagnetyczną?

bart
bart

Bardzo dobra wspominka o sprzedawczyku, co dla pisiorskiej awantury zaprzepaścił całe swoje życie. ZIemiec po prostu wie, że zbliża się moment, kiedy jedynymi jego pracodawcą będzie Radio Mawryja albo TV Republika Kolesi.