Czy ksiądz Franciszek Głód ma problem z kobietami?

Ksiądz Franciszek Głód zabiera głos w sprawie… rodziców jedynaków

Czy rzeczywiście księdza Franciszka Głoda kręcą atrakcyjne kobiety? O swoim stosunku do ich wdzięków pisze na twitterze: Ubierając się wyzywająco i ekstrawagancko narażają mężczyzn na niepotrzebne trudności, rozbudzając ich seksualność”. Jakie duchowny przechodzi katusze możemy się tylko domyślać. Najwyraźniej jednak nie daje sobie rady z otaczającymi go realiami, bo właśnie doszedł do konkluzji, że to kobiety ponoszą odpowiedzialność za „rozbudzoną seksualność” płci przeciwnej.

Pod tweetem duchownego rozgorzała dyskusja.

„Obrzydliwe. Po prostu obrzydliwe”, „Wstrętne”, „Haniebne” – krytykują wpisy duchownego internauci; „Choćby Kobieta spacerowała nago przez park o północy, nikt bez jej zgody nie ma prawa jest nawet dotknąć. Historie pt. ‚kuszą ubiorem’ są skrajnie idiotyczne i zniechęcają ludzi do kościoła. Gratuluje Księdzu…” –  to kilka z odpowiedzi do wpisu Głoda.

https://twitter.com/ObserwatorXY/status/1006065526395801600

A dziennikarka Hanna Lis drwi: „Zostałaś zgwałcona? Naraziłaś mężczyznę na niepotrzebne trudności. Polska-Iran, porozumienie ponad podziałami”.

https://twitter.com/hanna_lisowa/status/1006056948708634626

Nie brak też uwag całkiem poważnych świadczących o zatroskaniu nad poziomem młodych garnących się do stanu duchownego. Od pewnego czasu wśród kleru widać efekty selekcji naturalnej. Na studia teologiczne wybiera się coraz gorszy intelektualnie „kwiat polskiej młodzieży męskiej”. Dewiacje seksualne, strach przed kobietami, mizeria intelektualna. To co później taki „pasterz” może zrobić? Niestety takich teraz mamy kapłanów. Wyobcowanych z życia – pisze internauta.

/ jp/

Źródło: wp.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

10
Dodaj komentarz

avatar
9 Comment threads
1 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
JanusevičgfhggbartChermesPolka gorszego sortu Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Zgredzinka
Zgredzinka

Znieśliby narzucony admonistracyjnie w XI wieku celibat, skończyłyby się problemy z pedofilią, homoseksualizmem i brakiem autorytetu w kościele.
Bojaźń przed rozdrobnieniem i zmniejszeniem kościelnych dóbr, doprowadziła do wielkich patologii w kościele.
I od tego powinien zacząć swoje reformy w kościele obecny papież, a nie dopuszczać do dalszego zgorszenia,

Nihil
Nihil

Seksualność jest w żywych stwozeniach od zawsze i nikt natury nie zmieni. Kler chce zawracać rzekę kijem żeby im majątków nie rozdzielono.Kolejny przykład na to że KK to maszynka do zarabiania kasy ponad prawem

Zwinka
Zwinka

Oj, coś mi mówi ( nie wykluczam, że sam szatan), że to u księżula Głoda na widok nieskromnych, damskich strojów rozbudza się seksualność. Głodnemu (nomen omen) chleb na myśli.

Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu

A ja pojadę Tuwimem. (Jeśli mi moderator puści)
I ty, księżuniu, co kutasa
Zawiązanego masz na supeł,
Żeby ci czasem nie pohasał,
Całujcie mnie wszyscy w dupę.

torquemada
torquemada

To są jeszcze wśród nas tacy idioci tkwiący umysłowo w „mrokach średniowiecza”! Przerażające!
A może niebawem zaczną tacy jak on rozpalać stosy inkwizycji?!

magdalena
magdalena

Niech ksiądz Głód idzie do zakonu kamedułów w Krakowie. Będzie w odosobnieniu kontemplował z Bogiem i nie będzie narażony na pokusy doczesnego świata.

Chermes
Chermes

Zrozumcie księżulka. Przychodzi do kościoła taka skapo ubrana panna i kapłanowi z ornatu, czy sutanny, robi się namiot. I jak z takim widocznym „suchostojem” ksiądz ma mszę odprawiać?

bart
bart

Jak każdy ksiądz. Mój syn mówi, że w jego szkole też jest taki katecheta. Opowieść z drugiej ręki, bo syn na religię nie chodzi, ale ten katecheta bez przerwy mówi o seksie.

gfhgg
gfhgg

Ho, ho, coś ksiądz na zgorszenie wrażliwy bardzo!
I zmysły księdza widać pokusą nie gardzą!

Janusevič
Janusevič

Ksiadz ma racje! to co sie dzis dzieje przekracza wszelkie granice! kobiety nie dosc ze ubieraja sie nieskromnie to jeszcze prowokuja calkowicie swiadomie i tym wlasnie podrzucaja – ‚wez mnie’. Wiem co widze takie na ulicy bardzo czesto,juz nie mowiac latem.