Czy marszałek Karczewski podzieli los Kuchcińskiego?

„Stanisław Karczewski nie pokazał klasy po przegranej”

Ja nie mam sobie nic do zarzucenia, nic na mnie nie znajdą, bo nic nie ma. Żyję skromnie, normalnie, staram się najlepiej jak umiem pracować. Wszystko mogę udokumentować, na wszystko są potwierdzenia, wszystko jest transparentne, jawne i uzasadnione” – twierdzi marszałek Senatu w odpowiedzi na doniesienia, iż jest kolejną osobą, która znalazła się na celowniku opozycji.

 

Jak przekonują informatorzy portalu wPolityce.pl sprawa dotyczy lotów rządowym samolotem, a także kwestii mieszkania marszałka Karczewskiego. Od dawna dla nikogo nie jest tajemnicą, że marszałek Senatu mieszka wraz z żoną w willi na terenie budynków Kancelarii Premiera.

Blisko 6 tysięcy miesięcznie za jej wynajęcie płaci Kancelaria Senatu. Jakby tego było mało „ozdobą” willi jest zamówiony przez Karczewskiego portret za niebagatelną sumę 7,7 tysięcy złotych. Niektórzy dziennikarze i politycy przypominają również artykuły sprzed kilku miesięcy, które informowały o „greckiej uczcie” w Senacie za ponad 300 tysięcy zł. Sam marszałek twierdzi, że umowa z grecką restauracją nie jest żadnym luksusem i ma służyć obsłudze wszelkiego rodzaju sympozjów, konferencji itp.

 

Nigdy nie jadłem ośmiorniczek i nigdy nie jadłem ośmiorniczek w gronie partyjnym. Jeśli coś jem w ramach tej kwoty, to z gośćmi zagranicznymi. Przecież muszą zjeść na niezłym poziomie” – argumentuje Karczewski, według którego pytania o wydatki Kancelarii Senatu dotyczą spraw „absurdalnych i nieistotnych.”

Wydatki marszałka i jego kancelarii są kolejnym dowodem na nadużycia rządzącego obozu politycznego. Dobrze mieć świadomość, że są to pieniądze podatników. Jak komentuje na Twitterze Michał Szczerba: „Marszałek all-inclusive. Kocha luksus pod warunkiem, że to nie on płaci.  Gdyby mieszkał na Podkarpaciu, latałby odrzutowcami tak samo jak Kuchciński!”

wb

Źródło: wiadomosci.wp.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
ewaMarekEugenia Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Eugenia
Eugenia

Strasznie mnie denerwuje zadarta lewa nogawka, to takie nieeleganckie, pana na pałacu.

Marek
Marek

Ja ….. jak można być aż takim cynicznym chamem i prostakiem, i jak można być takimi debilami by w to uwierzyć. Karczewski, żyjący „skromnie” za pensję marszałka, w willi i prywatnym rządowym samolotem wożący córki i wnuczki i do tego wszystko „transparentne” i „jawne”. Po prostu wściekłość człowieka ogarnia, gdy traktuje się go jak tak skrajnego idiotę, który to coś łyknie. A już do prawdziwej furii doprowadza człowieka jak wielu debili zamieszkuje Polskę, że nadal są w stanie popierać i wybierać takich ludzi.
Po prostu dno i 100 metrów mułu. Ech.

ewa
ewa

Karczewski nocy spokojnych mieć nie będzie bo nie będzie wiedział co spotka go jutro