„Czy nie odczuwacie jakiegoś braku obecności prezesa Jarosława Kaczyńskiego w przestrzeni publicznej?”

Silne tarcia w obozie Zjednoczonej Prawicy. „Kaczyński nadal zajęty sobą”

„Czy nie odczuwacie jakiegoś braku obecności prezesa Jarosława Kaczyńskiego w przestrzeni publicznej?” – zapytał na Twitterze Paweł Wroński z „Gazety Wyborczej”. Faktem jest, że od czasu, kiedy zagrożenie koronawirusem w Polsce zdecydowanie wzrosło, prezes PiS „zniknął”.

 

Był oczywiście na obchodach kolejnej miesięcznicy smoleńskiej dwa dni temu. Jednak od kilkunastu dni Jarosław Kaczyński nie zabrał głosu w żadnej sprawie.

Internauci, odpowiadając Wrońskiemu, snuli przypuszczenia nieobecności Kaczyńskiego: – „Walczy z koronawirusem, tak jak walczył z komuną”; – „Może jeszcze się nie wyspał?”; – „Pan Kaczyński z uwagi na wiek jest w grupie zwiększonego ryzyka. A jako, że jest osobą znaną z wielkiej odwagi, to pewnie zaszył się gdzieś w domu, otoczył kordonem sanitarnym i pragnie zagrożenie przeczekać”;

 

– „Ale co on może? On się zna tylko na knuciu i na socjalizmie – nie potrafi zmierzyć się z prawdziwym problemem – nie ma nic do powiedzenia”; – „Przecież to już tradycja, że jak się dzieje coś ważnego w kraju to „słońce narodu” chowa się pod kołderkę. A skoro Kaczyński się chowa, to wiadomo, że sytuacja jest poważniejsza niż podają pisbolszewiki w mediach”.

Wrońskiemu odpowiadali także dziennikarze. – „Ja nie mogę oddychać, gdy go nie widzę” – kpił Tomasz Lis. – „Jakoś nie. Mogłoby tak zostać” – stwierdziła Marta Szostkiewicz.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

22
Dodaj komentarz

avatar
16 Comment threads
6 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
18 Comment authors
Jacek-3DaroTataZenekDżony Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Zwinka
Zwinka

Jak ktoś napisał: przeczeka w ukryciu zarazę, a potem wyjdzie, aby dobić ten kraj…

Maciek123454321
Maciek123454321

A może też złapał tego trypla? Jest w grupie ryzyka, więc……….. może intensywnie się leczy? Pod respiratorem na przykład? Dlaczego nie jesteśmy na bieżąco informowani o stanie zdrowia naszego Najjaśniejszego?

Zwinka
Zwinka

Tyle że on zawsze chowa się do dziury, kiedy dzieje się coś złego.

Zwinka
Zwinka

A ja nie mogę oddychać, gdy go widzę.

Maciek123454321
Maciek123454321

No właśnie, o tym samym sobie pomyślałem. Gdzie jest Jarosław K.? Już minęło parę dni, odkąd gdzieś zniknął, ostatni raz widziano go na miesięcznicy, A pamiętacie jego słynne szczucie na uchodźców? „Są już przecież objawy pojawienia się chorób bardzo niebezpiecznych i dawno niewidzianych w Europie. Cholera na wyspach greckich, dezynteria w Wiedniu. Różnego rodzaju pasożyty, pierwotniaki, które nie są groźne w organizmach tych ludzi, a mogą tutaj być groźne.” (14,10.2015 spotkanie przedwyborcze w Makowie Mazowieckim). Taaaak, panie Kaczyński, zła karma zawsze wraca.

Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu

Siedzi pewnie w jakimś terrarium zaryglowany w piwnicy i wydaje dyspozycje przez telefon. Mnie jego obecności wcale nie brakuje.

ewa
ewa

przecież to tchórz, boi sie własnego cienia, a co dopiero wirusa,

Jantar
Jantar

Siedzi zabunkrowany i przygotowuje przepisy na stan wyjątkowy. Na media2 ktoś napisał, że ma na razie nieoficjalne informacje, że w poniedziałek premier z prezydentem mają wygłosić orędzie do narodu, a w nim wprowadzenie stanu wyjątkowego.

szary człowiek
szary człowiek

Po to pisuarom była potrzebna specustawa. Niby w trosce o zdrowie społeczeństwa, a naprawdę po to, by niezależnie jakim kosztem opanować i zniszczyć Polskę!

tak pytam
tak pytam

Mam jakieś wewnętrzne przekonanie, że ten brylat (TW”Balbina”) z Nowogrodzkiej, już w domu ma przygotowane i najlepsze respiratory, i furę najlepszych leków (na wxzelki wypadek), a w korytarzu czeka w gotowości najlepszy profesor wirusologii!
Pytanie tylko, czy na wxzelki wypadek kurdupel „zaklepał” sobie z czarną zarazą miejscena Wawelu!

Jantar
Jantar

Zbawca Narodu i nie dostałby miejsca na Wawelu obok brata? Coś takiego w ogóle nie wchodzi w grę!

Keraj
Keraj

Mylicie się.Schował się aby w ciszy i spokoju obmyślić plan ratowania Polski ha.ha.ha.ha.ha

Anonim
Anonim

Chyba dobicia

Tomek
Tomek

No jakoś nie odczuwam braku i nie narzekam !!! Nie wywołujcie wilka z lasu ( wilk to z przysłowia oczywiście )

Jan
Jan

Padalca nie ma bo to tchórz narodowy

Maniek
Maniek

8

mirkuuu
mirkuuu

i dobrze że się schował, bo by tylko przeszkadzał

Dżony
Dżony

Się ukrył w chacie razem z kotem i wylezie jak się epidemia uspokoi ( o ile uspokoi). Zawsze jak się dzieje coś większego to się chowa w chacie albo za ochroną…prawdziwy bohater narodowy..

Zenek
Zenek

Mały kurdupel boi się wirusa przez telefon dyryguje pajacami.

Tata
Tata

No właśnie gdzie jest szeregowy poseł który wszystkim doradza jak żyć .

Daro
Daro

szczur schował się pod pokład i nie wysuwa nosa…bohater co się zowie

Jacek-3
Jacek-3

Pojechał na Wawel, jak każdego 18-tego. Tyle lat przymierza się do sarkofagu, że chyba już czas zacytować: „Zmieścisz się ,śmiało”.