„Czy p. Mazurek nigdy nie nauczy się, że najpierw się myśli, potem pisze lub mówi?”

Mazurek odpowiada na propozycję Trzaskowskiego w sprawie debaty

Zaczęło się od tweeta, który napisał były marszałek Sejmu Marek Kuchciński: – „35 lat temu zamordowano ks. Jerzego Popiełuszkę. PRL to nie tylko kolejki i paradoksy. To duszny czas, w którym za głoszone poglądy ludzi zastraszano, torturowano, pozbawiano życia. Dzisiaj oprawcy udają patriotów i demokratów”.

 

A tak na ten wpis zareagowała obecna europosłanka PiS Beata Mazurek? – „I taką możliwość udawania dał im Schetyna, reaktywując komunistów. Kimże ty jesteś Schetyna dla PO? Piątą kolumną?” – zapytała była rzeczniczka PiS.

– „Czasem lepiej milczeć”; – „PiS=Komunizm: jeden wódz i jedna partia, gospodarka centralnie sterowana, nepotyzm, wyrzucanie ludzi na bruk, ograniczenia wolności obywateli, zadłużanie państwa, socjal, prześladowanie opozycji, media tubą propagandową, upolityczniony wymiar sprawiedliwości, wyroki na życzenie, izolacjonizm”; – „SzPani raczyła przedstawić opis komunizmu zgodny z zasadami poetyki języka komunistów właśnie. Łgarstwa, unikanie sedna sprawy, ataki ad personam w duchu przedpolitycznego trybalizmu. Taki język kiboli politycznych, czyli język z baraku na Nowogrodzkiej”; – „Czy p. Mazurek nigdy nie nauczy się, że najpierw się myśli, potem pisze lub mówi? – komentowali internauci.

 

Przypomnieli byłej rzeczniczce PiS, ilu członków byłej PZPR zasiliło szeregi partii Jarosława Kaczyńskiego: – „Czyżby to Schetyna zrobił komunistycznego prokuratora przewodniczącym ważnej komisji sejmowej i pozwalał mu rozwalać państwo prawa? A to sprytne”; – „Patrz na Piotrowicza, Lipińskiego, Jasińskiego i innych PZPR-owskich baronów w PiS”; – „Z serdecznymi pozdrowieniami dla tow. Jasińskiego, tow. Wolskiego, tow. Króla i wielu innych, którzy w PiS czują się tak samo swojsko, jak w PZPR”.

Wspomnieli też o wieloletnim bliskim współpracowniku prezesa PiS Kazimierzu Kujdzie, który – jak się okazało – był agentem SB, o pseudonimie „Ryszard”. Pisaliśmy o tym w artykule „Czyste powietrze, czyste ręce, czysta przeszłość czyli Kazimierz Kujda”.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

4
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Marekszary człowiekMarekdaroo Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
daroo
daroo

Pani Mazurek nigdy się nie nauczy najpierw myśleć potem mówić bo ameba zwyczajnie nie myśli ona tylko wchłania i wydala, w tym przypadku najgorsze łajno 🙁

Marek
Marek

Od PiS-owca wymagacie myślenia? W PiS czegoś takiego nie ma tam każdy funkcjonariusz ma powtarzać przekaz dnia z Nowogrodzkiej i tyle. Co niektórzy jak pani Mazurek chcą błysnąć własnymi przemyśleniami i wychodzi to tak ja na załączonym obrazku. Prawie jak Piotrowicz krzyczący ” Precz z komuną”

szary człowiek
szary człowiek

Mazurek to pyskata, bezmózga propagandzistka pisuaru. Ona tylko wie medno, że jak pisuar wydobył ją z niebytu, to z wdzięczności jest skłonna i chętna do szerzenia propagandy z największymi idiotyzmami!
Sam jej wygląd oborowej z PGR-u ( nie obrażając tamtych pracowników) mówi o wszystkim, a potwierdzają jej bełkotliwe wypowiedzi!

Marek
Marek

Bawi mnie jak często wielcy pisowscy myśliciele piszą słowa, które tak wyraźnie odnoszą się do nich samych
„To duszny czas, w którym za głoszone poglądy ludzi zastraszano, torturowano, pozbawiano życia. Dzisiaj oprawcy udają patriotów i demokratów”. ”

Przecież to opis dzisiejszej Polski pod rządami pis. Może jeszcze nikogo życia nie pozbawiają, albo nie wiemy o tym, ale cała reszta już jest, z prześladowaniem i torturowaniem za poglądy włącznie. I właśnie ci oprawcy udają demokratów i patriotów, których patriotyzm polega na osłabianiu pozycji Polski i zrażaniu do siebie najbliższych sąsiadów i sojuszników..